Oferta pracy

Inżynier Procesu

Cedo Sp. z o.o.

Nowowiejska 32

Kąty Wrocławskie

Twój zakres obowiązków

  • Inicjowanie i wdrażanie projektów optymalizujących proces produkcji z wykorzystaniem narzędzi Lean Manufacturing.

  • Identyfikowanie i analizowanie problemów występujących w procesie wytwarzania oraz opracowywanie i wdrażanie rozwiązań.

  • Współudział w projektach zakupu maszyn produkcyjnych i wdrażaniu nowych technologii.

  • Zapewnienie realizacji projektów zgodnie z harmonogramem.

  • Obserwację i analizę wskaźników KPI oraz podejmowanie działań w celu ich poprawy

  • Współudział w tworzeniu instrukcji pracy oraz layoutów produkcyjnych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane kierunki: Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Mechanika i budowa maszyn).

  • 3 -letnie doświadczenie w pracy w obszarze procesu produkcji w firmie produkcyjnej.

  • Znajomości narzędzi Lean Manufacturing (5S, SMED, TPM, Kaizen) oraz praktycznej umiejętności ich wykorzystywania.

  • Praktycznej znajomości MS Office (Excel, Power Point) oraz AutoCad.

  • Mile widziana znajomość narzędzi jakościowych: Pareto, Ishikawa, 8D.

  • Znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację.

To oferujemy

  • Pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, Kartę abonamentową „Sport, kultura, wypoczynek”, program „Owocowa Środa”.

  • Wynagrodzenie zgodne z kwalifikacjami i kompetencjami.

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez praktyczne wdrożenia, prowadzenie projektów, szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne.

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy w firmie o charakterze międzynarodowym.

  • Pracę w dynamicznym, przyjaznym zespole, który tworzy wartościowe środowisko pracy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Grupa Cedo to zatrudniająca 2000 osób w Europie i Azji firma z branży FMCG. Od 27 lat jesteśmy obecni na rynku polskim, jako lider w branży przetwórstwa polietylenu.

W Kątach Wrocławskich w nowoczesnym , stale rozwijającym się zakładzie , produkujemy szeroki asortyment produktów powszechnego użytku dla gospodarstwa domowego. Jesteśmy godni zaufania, a wszystkie nasze produkty są certyfikowane.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli oferta pracy z nami Ciebie zainteresowała prosimy o kontakt.