Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier procesu

PMC Hydraulika Sp. z o.o.O firmie

  • Kołbaskowo (pow. policki)

    Kołbaskowo (pow. policki), zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Ustalanie procesów produkcji

  • Transfer technologii i produkcji do PMC Hydraulika

  • Znajomość zasady działania i zastosowania produkowanych urządzeń

  • Tworzenie i aktualizacja BOMów

  • Nadzór nad jakością wyrobów

  • Wprowadzanie usprawnień i zmian w procesach i na stanowiskach produkcyjnych

  • Tworzenie i nadzór nad dokumentacją produkcyjną i sprzętową

  • Instrukcje bezpieczeństwa/ Analiza ryzyka/ CE marking

  • LEAN, 5S, Ciągłe doskonalenie; udział w procesie audytowania 5S i standaryzacji

  • Odpowiedzialność za proces rozpatrywania i analizy reklamacji procesowych od klientów

  • Wsparcie procesu reklamacji do dostawców

  • Współpraca z towarzystwami klasyfikującymi

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • wiedza z zakresu inżynierii procesu

  • doświadczenie we wdrażaniu narzędzi LEAN

  • samodzielność oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • zorganizowanie, komunikatywność, innowacyjność

  • wysoka kultura osobista

  • min 2 lata pracy w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku

  • znajomość MS OFFICE

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • samodzielne stanowisko pracy

  • możliwość realizacji własnych pomysłów i koncepcji

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • opiekę medyczną

  • dofinansowanie do dojazdów pracowniczych

  • dofinansowanie do: wypoczynku, sportu, rekreacji, kolonii dla dzieci, opieki nad dziećmi w okresie wakacyjnym, opieki medycznej, itp

  • karty Sodexo, paczki dla dzieci

  • przyjazną atmosferę w firmie

  • możliwość rozwoju

  • nagrody jubileuszowe, itp.