Logo Pracuj.pl

Inżynier procesu (konwertowanie, zakłady medyczne)

3M Poland Manufacturing Sp. z o. o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

3M Poland Manufacturing Sp. z o. o.

Kwidzyńska 6

Psie Pole

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad procesami produkcyjnymi w obszarze wytwórni medycznej
  • Identyfikacja, analiza i rozwiązywanie problemów procesowych na produkcji
  • Aktualizowanie standardów produktów i procesów we współpracy z międzynarodowym zespołem
  • Tworzenie specyfikacji technicznej nowych maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz kontrolnych systemów wizyjnych
  • Kwalifikowanie nowych produktów, surowców, maszyn, urządzeń
  • Prowadzenie oraz udział w projektach Six Sigma zorientowanych na poprawę jakości procesu, bezpieczeństwa oraz redukcję kosztów (ciągłe doskonalenie)
  • Współpraca z innymi działami oraz zespołami projektowymi w transferze technologii oraz podczas rozwiązywania problemów
  • Definiowanie oraz prowadzenie testów technologicznych w celu usprawnienia procesów
  • Identyfikowanie krytycznych miejsc procesu oraz zapewnienie ich właściwej kontroli
  • Monitorowanie i analizowanie wskaźników produkcyjnych
  • Raportowanie wyników do przełożonego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne w dziedzinie: Mechaniki i budowy maszyn, Automatyki i robotyki, Elektroniki, Mechatroniki, Zarządzania i inżynierii produkcji, Materiałoznawstwa lub kierunków pokrewnych
  • Doświadczenie w roli inżyniera procesu i/lub inżyniera produkcji – minimum 3 lata na samodzielnym stanowisku
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów
  • Doświadczenie we wdrażaniu nowych procesów i/lub nowych produktów
  • Dobra znajomość języka angielskiego - swobodna komunikacja w mowie i piśmie
  • Swobodna komunikacja w j. polskim
  • Umiejętność prowadzenia projektów
  • Umiejętność współpracy w międzynarodowym zespole
  • Umiejętności statystycznej oceny zdolności procesu
  • Znajomość MS Office

Mile widziane

  • Praktyczna znajomość procesu konwertowania materiałów
  • Znajomość metod kwalifikacji / walidacji procesów
  • Doświadczenie w przemyśle medycznym oraz znajomość normy branżowej ISO, FDA
  • Znajomość systemu SAP
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów międzynarodowych

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Dobre warunki finansowe
  • Coroczną nagrodę wakacyjną
  • Dodatkowe benefity: multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, fundusz emerytalny, możliwość zakupu akcji firmy na preferencyjnych warunkach
  • Dodatkowe świadczenia z ZFŚS
  • Dofinansowanie posiłków na naszej firmowej stołówce
  • Bezpłatny transport dla pracowników i dojazdy do/z pracy na terenie Wrocławia (główne punkty przesiadkowe) oraz z Oleśnicy
  • Parking i rowerownię na terenie zakładów
  • Ciekawą ofertę szkoleniową, udział w projektach i możliwość systematycznego podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dyżury lekarza w biurze
  • program emerytalny
  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników

Nauka i opracowane w 3M nowoczesne technologie znajdują zastosowanie na całym świecie, poprawiając jakość życia. Osiągamy roczną sprzedaż na poziomie 33 miliardów dolarów, a ponad 93 000 naszych pracowników współpracuje z klientami na całym świecie. 3M od lat angażuje się w innowacje. Budując przestrzeń do poszukiwania nowych rozwiązań, zachęcamy i wspieramy naszych pracowników do podejmowania ryzyka w wypracowywaniu kreatywnych rozwiązań. Czerpiemy z różnorodności, co owocuje innowacyjnością. U nas możesz wykorzystać swój talent, tworząc rozwiązania, które mają znaczenie.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Aktualne oferty pracodawcy
R01064329

Inżynier procesu (konwertowanie, zakłady medyczne), Kwidzyńska 6, Psie Pole, Wrocław