Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier procesu

DTW Logistics Group Sp. z o.o.

  • Kopytów (pow. warszawski zachodni)

    Kopytów (pow. warszawski zachodni), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Kontrolowanie i optymalizowanie procesów magazynowych

  • Udział w projektowaniu procesów dla nowych projektów

  • Prowadzenie dokumentacji procesowej (tworzenie instrukcji stanowiskowych, map procesów, przepływów)

  • Identyfikowanie bazowych problemów i podejmowanie działań w celu ich wyeliminowania

  • Wdrażanie usprawnień zgodnie z metodą Lean Management

  • Udział we wdrożeniach nowych projektów

  • Prowadzenie projektów optymalizacji kosztów

Nasze wymagania

  • Znajomość procesów logistycznymi (mile widziane u operatora logistycznego)

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie studiów

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Umiejętność obsługi programów komputerowych (MS Office)

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • Znajomość założeń i narzędzi Lean Management

  • Sumienność, rzetelność

  • Chęć rozwijania swoich umiejętności

To oferujemy

  • Perspektywę stabilnego zatrudnienia w rozwijającej się firmie

  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy

  • Udział w tworzeniu nowych projektów i możliwość realizacji własnych pomysłów

  • Dofinansowanie do: pakietów sportowych (karty Multisport), prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia grupowego

  • Niezbędne narzędzia do realizacji powierzonych obowiązków

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Jeżeli nasza oferta wyda się Tobie atrakcyjna prześlij nam swoje CV

DTW LOGISTICS – to wiodący operator logistyczny o zasięgu europejskim, posiadający cztery oddziały w Polsce. Nasza działalność obejmuje spedycję drogową, morską i lotniczą, logistykę magazynową oraz usługi celne. „Robimy logistykę. Jesteśmy po to, aby spełniać oczekiwania Klienta”. Fundamentem naszej działalności są profesjonalizm, orientacja na jakość oraz zaangażowanie we współpracę z Klientami. Nasi Pracownicy, to ludzie z pasją. Doświadczenie, które zdobywają w firmie przekładają na realizowanie celów zawodowych.

Nasza wizja: „Dla Pracowników i Klientów być partnerem pierwszego wyboru.”

Przewiń do profilu firmy