Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inżynier procesu

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Koszalin, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Masz doświadczenie w branży chemicznej? Potrafisz swobodnie porozumiewać się w języku angielskim i świetnie czujesz się w obszarze procesów produkcyjnych? Nie zwlekaj, mamy ofertę dla Ciebie!

Inżynier procesuNumer ref.: /52/12/2020/EK/60415

zadania

  • nadzór nad wytwarzaniem sterylnych wyrobów medycznych
  • nadzór nad procesem reaktorowym (filtracja, diafiltracja)
  • prowadzenie dokumentacji technologicznej
  • planowanie zamówień i ich planowa realizacja
  • kontakt z klientami zagranicznymi
  • wdrażanie nowych produktów/procesów
  • rozwój i doskonalenie procesów produkcji

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego na kierunku inżynieria procesowa, technologia chemiczna lub biotechnologia
  • dobrej znajomości języka angielskiego (B2)
  • co najmniej dwuletniego doświadczenia w branży chemicznej, petrochemicznej lub farmaceutycznej
  • mile widziana znajomość procesów druku tamponowego
  • doświadczenia w pracy z Systemami Zarządzania Jakością (np. ISO 9001, ISO 13485, ISO 17025) lub GMP
  • znajomości narzędzi Lean Manufacturing
  • komunikatywności, dyspozycyjności
  • umiejętności pracy w zespole

oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach prężnie działającej firmy produkcyjnej
  • uczestnictwo w interesujących projektach
  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne