Oferta pracy

Inżynier Procesu

Green CellO firmie

  • Kalwaryjska 33, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Green Cell

Kalwaryjska 33

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie procesu produkcyjnego w oparciu o założone kryteria

  • Wdrażanie i uruchamianie nowych linii produkcyjnych

  • Przygotowanie specyfikacji technicznych narzędzi, maszyn i instrukcji stanowiskowych

  • Pełna odpowiedzialność za tworzenie dokumentacji procesowej

  • Projektowanie layoutu procesu w myśl metodologii Lean

  • Kalkulacja Technicznego Kosztu Wytworzenia produktu

  • Bieżący nadzór nad parametrami produkcyjnymi, ich korekty i definiowanie niezbędnych zmian

  • Ścisła współpraca z działem utrzymania ruchu oraz jakości w celu wdrażania rozwiązań zapobiegawczych

  • Szkolenie pracowników produkcji z instrukcji stanowiskowych i procesów

Nasze wymagania

  • Minimum 4 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku z naciskiem na nowe uruchomienia

  • Wykształcenie wyższe techniczne – preferowane kierunkowe

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

  • Znajomość procesu wytwarzania baterii lub ogniw będzie atutem

  • Biegłość w czytaniu dokumentacji technicznej 2D i 3D

  • Znajomość programów typu CAD – SolidWorks, Catia i podobne

  • Znajomość Lean Manufacturing, PFMEA, Control Plan, Process flow

  • Podstawowa znajomość programowania robotów, sterowników PLC będzie atutem

  • Doświadczenie w laboratorium w obszarze badań lub testach baterii Li-Ion będzie mile widziane

To oferujemy

  • Udział w projekcie z poziomu greenfield

  • Realny wpływ na przyszłość fabryki i firmy w perspektywie długoterminowej

  • Możliwość rozwoju i dostęp do szkoleń

  • Elastyczne godziny pracy

  • Pakiet benefitów – prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta multisport

  • dużą swobodę działania i realizację najbardziej kreatywnych pomysłów

  • wysokie tempo pracy, innowacyjne, międzynarodowe projekty

  • wsparcie zespołu pełnego świeżej energii - dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, a done is better than perfect

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • inicjatywy dobroczynne

Green Cell

Nasza MISJA to:

Zespół obejmujący prowadzenie na rynku produktów do ładowania i magazynowania energii poprzez dostarczanie Świeżej Energii i niezależności naszym Klientom.

Team that takes the lead in the power storage and charging products by delivering Fresh Energy and independence to our Clients.

Nasza WIZJA to:

Znacząco przyczynić się do rozwoju świata zrównoważonej energii.

To power your sustainable energy world and contribute greatly to circular economy.

Przewiń do profilu firmy