Oferta pracy

Inżynier Procesu

Alfa Laval Kraków

  • Zawiła 56, Dębniki, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Zawiła 56

Dębniki

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i usprawnianie procesów technologicznych, czynny udział we wdrażaniu nowych produktów

  • Opracowywanie dokumentacji technologiczno-jakościowej

  • Monitorowanie kluczowych parametrów procesowych

  • Rozwiazywanie problemów technicznych z wykorzystaniem narzędzi LEAN oraz współpraca z Centrum Biznesowym i innymi działami w firmie

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie wyższe techniczne oraz dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Jesteś dokładny, dobrze zorganizowany i odpowiedzialny

  • Lubisz pracę w zespole i angażujesz się w swoją pracę.Jesteś nastawiony na ciągły rozwój i podnoszenie swoich umiejętności

  • Posiadasz wiedze i doświadczenie w zakresie obróbki skrawaniem oraz dobrze znasz programy CAD i ERP

  • Biegle posługujesz się rysunkiem technicznym oraz możesz pochwalić się znajomością narzędzi: 8D, PFMEA, APQP, MSA, SPC oraz Flow Chart

  • Narzędzia Six Sigma ( green belt ) oraz Lean manufacturing (5S, Kaizen, SMED) wykorzystujesz w swojej pracy

  • Język angielski znasz na poziomie dobrym i świetnie radziś sobie z rozwiązywaniem problemów

Mile widziane

  • Mile widziana umiejętność modelowania 3D w NX lub Solidworks.

To oferujemy

  • Zdobędziesz doświadczenie w szwedzkim koncernie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Będziesz mieć okazję pracować z najlepszymi specjalistami

  • Będziesz pracować w bezpiecznym otoczeniu i mieć dostęp do najwyższej jakości narzędzi pracy

  • Dołączysz do zespołu, który ceni sobie atmosferę pracy - koledzy chętnie pomogą Ci w każdej sytuacji

  • Znajdziesz stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę wraz z atrakcyjnym pakietem socjalnym: darmowa opieka medyczna dla całej rodziny, platforma MyBenefit, możliwość nauki języka angielskiego, dofinansowanie do posiłków, premia roczna, premia relokacyjna, program poleceń pracowników, kawa herbata i napoje zapewniane przez pracodawcę, dodatkowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wakacji dla dzieci, upominki świąteczne i imprezy integracyjne

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • pakiet relokacyjny

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

  • karta Multisport

  • Platforma MyBenefit

  • dofinansowanie posiłków pracowniczych

  • premia roczna

  • Luxmed – dla Ciebie i rodziny, koszty pokrywa pracodawca

  • upominki świąteczne

W Alfa Laval zawsze dokładamy wszelkich starań, by sprostać największym wyzwaniom. Istniejemy po to, aby przyspieszać sukces naszych klientów, ludzi i planety. Aby to osiągnąć, potrzebujemy oddanych, dociekliwych i ciekawych świata pracowników. To cechy, które stoją za genialnymi pomysłami. A genialne pomysły są motorem postępu.

Jako członek naszego zespołu znajdziesz się w niezwykle zróżnicowanym i opartym na trosce środowisku pracy i zyskasz wpływ na rozwój. Jesteś tu po to, by dokonać czegoś wielkiego. Nieustannie budujemy mosty do przyszłości dzięki zrównoważonym rozwiązaniom, które przyczyniają się do rozwiązania najpilniejszych problemów naszej planety. Każdego dnia sprawiamy, że świat staje się lepszy.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Wejdź na alfalaval.com

Przewiń do profilu firmy