Oferta pracy

Inżynier Procesu

MolttonO firmie

  • Kraków (okolice), małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

MOLTTON jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, która od dekady specjalizuję się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branż: Technicznej, Produkcyjnej, IT, Logistycznej, Finansowej, Usługowej w szerokim zakresie stanowisk w Polsce i za granicą. Zaufało nam już ponad 450 międzynarodowych klientów, dla których zrealizowaliśmy ponad 5000 rekrutacji. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych wyspecjalizowanych w branżach Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Nr. KRAZ 7145

Zakres obowiązków:

  • Transfer technologii ze skali laboratoryjnej na skalę przemysłową;
  • Testowanie oraz przygotowywanie serii prototypowych produktów;
  • Wdrażanie produktów do produkcji seryjnej;
  • Wprowadzanie działań usprawniających na liniach produkcyjnych, maszynach, stanowiskach pracy. Identyfikowanie przyczyn źródłowych problemów występujących w procesach produkcyjnych oraz proponowanie działań korygujących;
  • Udział w projektach rozwojowych firmy. Realizacja zadań w ramach uczestnictwa w projektach;
  • Normowanie czasu pracy na stanowiskach;
  • Dobór maszyn, urządzeń, pozwalających na seryjne wytwarzanie produktów. Przygotowywanie specyfikacji technicznych dla linii produkcyjnych, maszyn i narzędzi;
  • Uczestnictwo w odbiorach technicznych maszyn i urządzeń produkcyjnych;
  • Wsparcie inżynieryjne dla bieżącej produkcji;
  • Udział w analizie FMEA;
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej: instrukcje obsługi, instrukcje pracy, karty parametrów, instrukcje BHP;
  • Kontakt i współpraca z firmami zewnętrznymi, zbieranie ofert oraz nadzór nad zleconymi pracami; tworzenie wycen nowych produktów
  • Współtworzenie systemu ISO 9001:2015 i 14001:2015;
  • Prowadzenie szkoleń wewnętrznych dla pracowników;
  • Wdrażanie działań w zakresie Lean Manufacturing (5S, SOP, SMED, VSM);
  • Mile widziana wiedza z zakresu przetwarzania kompozytów i pre-pregów.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne