Oferta pracy

Inżynier Procesu

MIELE TECHNIKA SP Z O O

Miele 4-6

Ksawerów (pow. pabianicki)

Twój zakres obowiązków

  • Analiza i optymalizacja procesów produkcyjnych

  • Definiowanie standardów pracy i procesów

  • Tworzenie dokumentacji procesowej i technologicznej

  • Projektowanie nowych technologii i wdrażanie ich w obszarze produkcji

  • Wykonywanie pomiarów i analiz czasów operacyjnych

  • Prowadzenie szkoleń z zakresu wspieranych procesów produkcyjnych

  • Bliska współpraca z działem produkcji oraz utrzymania ruchu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne w dziedzinie mechaniki i budowy maszyn lub inżynierii produkcji

  • Doświadczenie w pracy w środowisku planowania produkcji

  • Znajomość Lean Manufacturing oraz metodologii analizy strumienia wartości

  • Znajomość metod rozwiązywania problemów (5W, PDCA, Ishikawa)

  • Dobra znajomość pakietu MS-Office i SAP

  • Znajomość metody MTM będzie dodatkowym atutem

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Dobra znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

  • Samodzielne prowadzenie projektów, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Pracę w firmie o wysokich standardach jakościowych

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • Niezbędne szkolenia

  • Możliwości rozwoju zawodowego

  • Pakiet benefitów takich jak: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe oraz dofinansowanie do posiłków

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • transport pracowniczy

Miele Group jest wiodącym globalnym dostawcą wysokiej jakości sprzętu gospodarstwa domowego. Firma zatrudnia ponad 20 000 osób w 47 krajach i zyskuje zaufanie klientów dzięki innowacyjnym produktom o wyrafinowanym wzornictwie i najwyższej jakości. Wysoko wykwalifikowani pracownicy oraz innowacyjne technologie i doskonała reputacja marki stanowią podstawę dalszego pozytywnego rozwoju firmy.

Przewiń do profilu firmy