Oferta pracy

Inżynier Procesu (Łańcuch Dostaw)

Auchan

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i dokumentowanie procesów łańcucha dostaw.

  • Prowadzenie projektów w zakresie logistyki dla: centrów dystrybucyjnych, operacji e-commerce i sklepów jako integralnych części wielokanałowej sieci dystrybucji w celu zapewnienia zgodności z założonym harmonogramem, zakresem i budżetem.

  • Zdefiniowanie podstawowych wskaźników wydajnościowych i kosztowych (KPI), zapewniając odpowiednie wewnętrzne i zewnętrzne wskaźniki porównawcze (benchmark).

  • Kontrolowanie wyników procesów i realizacji celów procesowych.

  • Wykorzystanie metod i narzędzi Lean Management do optymalizacji procesów łańcucha dostaw.

  • Doskonalenie i zwiększanie wydajności, w tym poprzez automatyzację, wykorzystanie zaawansowanych narzędzi i rozwiązań IT oraz ścisłej integracji procesowej w ramach całego łańcucha dostaw.

  • Bliska współpraca z działami realizującymi procesy łańcucha dostaw w celu analizy efektywności jak i optymalnego rozwiązywania kompromisów związanych z kosztami, obsługą klienta, inwestycjami, czasem realizacji, szybkością reakcji i zrównoważonym rozwojem.

Nasze wymagania

  • Tytuł magistra inżyniera inżynierii przemysłowej lub logistyki.

  • Co najmniej 3-letnie bezpośrednie doświadczenie w inżynierii procesów logistycznych lub przemysłowych.

  • Praktyczna wiedza ekspercka dotycząca procesów magazynowych i wyposażenia oraz najnowszych rozwiązań i najlepszych praktyk w tym zakresie.

  • Bardzo dobra znajomość narzędzi i technik projektowania procesów, wyposażenia i zapotrzebowania materiałowego.

  • Znajomość rynku dostawców technologii intralogistycznych.

  • Zaawansowane umiejętności analityczne, umiejętność interpretowania złożonych, wielowymiarowych procesów i rozwiązań technicznych.

  • Umiejętność efektywnego komunikowania się na wielu poziomach.

  • Biegła znajomości pakietu MS Office, w szczególności programu Excel.

  • Biegła znajomości języka angielskiego, w tym odpowiednich terminów technicznych.

Mile widziane

  • Doświadczenie w projektowaniu procesów dla operacji e-commerce

To oferujemy

  • Rozwój w organizacji, której kultura oparta jest na pasji w obsłudze klienta i pasji do dobrego jedzenia.

  • Zaufanie do podejmowanych przez Ciebie nowych inicjatyw w zakresie planowania, wdrażania, optymalizacji i monitorowania procesów intralogistycznych w naszych centrach dystrybucyjnych, operacjach

  • e-commerce i sklepach, w celu zapewnienia najwyższych standardów obsługi klienta.

  • Możliwość tworzenia i optymalizacji procesów logistycznych nowoczesnego, wielokanałowego łańcucha dostaw,

  • wpisującego się w Społeczną Odpowiedzialność Biznesu. Szczególnie ważne jest dla nas przeciwdziałanie

  • marnotrawstwu żywności i użycia plastiku oraz promocja zdrowego jedzenia i zmniejszenie naszego śladu węglowego.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy.

  • Narzędzia pracy: laptop i telefon.

  • Ubezpieczenie medyczne i na życie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • opieka stomatologiczna

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

  • karty przedpłacone

  • bony towarowe

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Auchan

Auchan Retail Polska to międzynarodowa firma handlowa, która istnieje w Polsce od 1996 roku. Po 25 latach działalności Auchan to firma multi-formatowa prowadząca działalność w 3 formatach - hipermarketach, supermarketach i handlu elektronicznym. Auchan promuje to co dobre, zdrowe i lokalne oraz angażuje się w wymyślanie na nowo doświadczeń zakupowych klienta, dając im możliwość zakupów fizycznych oraz online.

Przewiń do profilu firmy