Oferta pracy

Inżynier Procesu (Lean)

Beiersdorf Manufacturing Poznań Sp. z o.o.O firmie

  • Gnieźnieńska 32B, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Beiersdorf Manufacturing Poznań Sp. z o.o.

Gnieźnieńska 32B

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Udział w projektach zapewniających ciągłość produkcji

  • Proponowanie, przeprowadzanie i koordynowanie testów produkcyjnych

  • Weryfikowanie uprawnień

  • Uczestnictwo w pierwszych produkcjach i produkcjach seryjnych

  • Podejmowanie działań naprawczych i zapobiegawczych i udział w rozwiązywaniu problemów jakościowych

  • Przeprowadzanie szkoleń

  • Monitoring czasu i jakości procesów mycia i dezynfekcji

  • Zapewnienie procesów ciągłego doskonalenia- pozyskiwanie strat w procesach oraz proponowanie rozwiązań

  • Podejmowanie działań koordynujących i prewencyjnych dla biegnących procesów

  • Opracowywanie instrukcji obsługi urządzeń

  • Współpraca z innymi działami w zakresie usprawnienia procesów i działań naprawczych

  • Odpowiedzialność za organizację pracy i ciągłą poprawę wydajności maszyn i podległego zespołu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne/technologiczne

  • Doświadczenie na stanowisku operacyjnym w obszarze: technicznym, technologicznym lub procesowym

  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing z zakresu Problem Solving (np. 5WHY)

  • Znajomość systemów produkcyjnych

  • Wiedza i doświadczenie z zakresu zarządzania projektami będzie dodatkowym atutem

  • Sukcesy we wdrażaniu optymalizacji w obszarze produkcji

  • Odpowiedzialność, samodzielność, dokładność, sumienność, dyspozycyjność

  • Bardzo dobra komunikacja z ludźmi i umiejętność pracy z nimi

  • Znajomość obsługi komputera

  • Znajomość j.angielskiego (codzienna komunikacja - poziom B2)

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Zatrudnienie w nowoczesnym środowisku

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń (opieka medyczna, ubezpieczenie NNW, przedszkole firmowe, sklepik firmowy, multikarnet sportowy i wiele innych)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • przedszkole / żłobek pracowniczy

  • sklepik firmowy

Beiersdorf Manufacturing Poznań to zgrany zespół ok 500 pracowników, w których potencjał głęboko wierzymy i wspieramy ich wszechstronny rozwój. Jesteśmy firmą produkcyjną - najnowsze technologie, urządzenia i systemy zapewniają, że każdy kosmetyk tutaj wyprodukowany, to kosmetyk najwyższej jakości. Około 90 procent z nich eksportujemy do ponad 30 krajów na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy

W związku ze strategicznym rozwojem i rozbudową centrum produkcyjnego, poszukujemy pracowników otwartych na doświadczenia w międzynarodowej organizacji. Obecnie planowana inwestycja zakłada rozwój infrastruktury i innowacji, a co za tym idzie nowe hale produkcyjne, nowoczesne budynki techniczne oraz magazyn wysokiego składowania.