Prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego wraz z zawartą klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji; (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97 r. Dz. U. 133, poz. 883) za pomocą przycisku Aplikuj. Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
NFM Production Sp. z o. o.

Inżynier Procesu

NFM Production Sp. z o. o.O firmie

  • Słupska 1D, Lębork
    Lębork, pomorskie
  • Ważna jeszcze 3 dni
    do: 2 gru 2020
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Słupska 1D

Lębork

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z Działem Badań i Rozwoju oraz Działem Produkcji w ramach projektowania i realizacji procesu wytwórczego

  • wsparcie w tworzeniu i rozwoju nowych linii produkcyjnych / montażowych

  • wdrażanie, monitorowanie i kontrola metod wytwarzania / montażu

  • identyfikowanie i analizowanie bieżących problemów z zakresu inżynierii produkcji

  • proponowanie i wdrażanie rozwiązań obejmujących zmiany w procesach i narzędziach, stałe ulepszanie procesu wytwórczego

  • współudział w tworzeniu dokumentacji technologicznej i produkcyjnej

  • przygotowywanie raportów i zestawień

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku inżyniera produkcji, inżyniera procesu lub technologa

  • znajomość zagadnień związanych z eksploatacją urządzeń i linii technologicznych

  • zaangażowanie i kreatywność w podejściu do rozwiązywania problemów

  • zaawansowana znajomość programów z pakietu MS Office

  • dobra, praktyczna znajomość obsługi programów typu AutoCAD

  • mile widziana umiejętność obsługi MS Visio i programów do modelowania procesów

  • posiadanie prawa jazdy kat. B

  • dobra znajomość języka angielskiego warunek konieczny

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w międzynarodowym zespole,

  • możliwość stałego podnoszenie kwalifikacji zawodowych (szkolenia, kursy),

  • możliwość uczestnictwa w ciekawych,

  • atrakcyjny ambitnych projektach,

  • atrakcyjny pakiet świadczeń pracowniczych,

  • przyjazną atmosferę w miejscu pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

NFM jest częścią norweskiej Grupy NFM zlokalizowaną w Lęborku. Firma mieszcząca się w nowoczesnym budynku zajmuje się projektowaniem, produkcją i sprzedażą zaawansowanych technicznie wyrobów odzieżowych dla potrzeb wojska i policji. W ostatnich latach spółka dynamicznie się rozwija, w związku z tym powstała potrzeba znalezienia specjalistów z różnych branż. Stawiamy na potencjał ludzi młodych. Cenimy doświadczenie wieloletnich praktyków.

Przewiń do profilu firmy