Oferta pracy

Inżynier Procesu

wezi-tec Sp. z o.o.O firmie

wezi-tec Sp. z o.o.

Ul. Jaworzyńska 299 59-220 Legnica

Legnica

Lepiej, szybciej, nowocześniej ... w silnym zespole Jako przedsiębiorstwo rodzinne średniej wielkości, zatrudniające 850 pracowników, chcielibyśmy współtworzyć z Państwem przyszłość. Nasza firma jest od ponad 60 lat partnerem i dostawcą systemów w branży samochodowej. Naszą pasją są moduły i systemy z tworzywa sztucznego zaawansowane technicznie. Otwartość, innowacja, kreatywność i wysoka jakość usług tworzą naszą kulturę przedsiębiorstwa.

Dołączcie do nas!

Opis oferty

Poszukujemy do naszej firmy zajmującej się przetwórstwem tworzyw sztucznych dla branży Automotive (rynek niemiecki) osób do pracy na stanowisku Inżyniera Procesu

Zakres obowiązków

  • optymalizacja seryjnych procesów technologicznych w celu poprawy ich jakości i wydajności;
  • wdrażanie do produkcji seryjnej nowych projektów;
  • rozwiązywanie problemów procesowych;
  • ustalanie i bieżąca kontrola parametrów procesowych;
  • standaryzacja procesów produkcyjnych;
  • wdrażanie rozwiązań z zakresu Lean Manufacturing;
  • prowadzenie i aktualizacja dokumentacji procesowej i technologicznej.

Poszukiwane kompetencje

  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego z docelową nauką języka niemieckiego;
  • wykształcenie wyższe techniczne;
  • doświadczenie na podobny stanowisku - warunek konieczny.

Oferujemy

  • ciekawą pracę w renomowanej firmie z branży motoryzacyjnej o zasięgu międzynarodowym;
  • indywidualny proces wdrożenia na zajmowane stanowisko;
  • pracę pełną wyzwań w młodym i dynamicznym zespole;
  • kontakt z najnowszymi technologiami;
  • dofinansowanie do posiłków oraz chip na napoje;
  • świadczenia socjalne: wczasy pod gruszą,
  • karty podarunkowe, bony świąteczne;
  • dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne po okresie próbnym;
  • kartę Multisport;
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu.
List motywacyjny wraz z CV prosimy przesyłać na adres:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy