Oferta pracy

Inżynier Procesu

Patelec Elpena Sp. z o.o.O firmie

Patelec Elpena Sp. z o.o.

Świętego Wojciecha 24

Legnica

PATELEC ELPENA Sp. z o.o., lider w swojej branży, producent komponentów i złączy elektrycznych do urządzeń przemysłowych oraz sprzętu gospodarstwa domowego, należący do międzynarodowej grupy kapitałowej, w związku z dalszym dynamicznym rozwojem
poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko:

INŻYNIER PROCESU

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • wykształcenia wyższego technicznego (mile widziane mechaniczne lub elektryczne)
  • min. 1 rok doświadczenia w pracy na takim, bądź podobnym stanowisku związanym bezpośrednio z procesami technologicznymi,
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego,
  • bardzo dobrej znajomości obsługi komputera (środowisko Windows, pakiet Office) w tym programów specjalistycznych do modelowania 2D/3D (AutoCAD, SolidWorks) oraz znajomość systemów klasy ERP,
  • bardzo dobrej znajomości rysunków technicznych (odczyt i sporządzanie),
  • dobrej organizacji czasu pracy, dyspozycyjności, samodzielności i zaangażowania,
  • umiejętności pracy w zespole.

OPIS STANOWISKA:

  • opracowywanie i aktualizacja dokumentacji technologicznej i prowadzenie projektów,
  • normowanie czasu pracy,
  • znajomość FMEA,
  • wdrażanie nowych procesów produkcyjnych,
  • aktualizacja specyfikacji technicznych,
  • wykonywanie wycen kosztowych,
  • przeprowadzanie prób technologicznych,
  • zapewnienie stabilnego procesu produkcji w oparciu o ustalone parametry jakościowe,
  • optymalizacja parametrów procesowych,
  • techniczne wsparcie sprzedaży.

FIRMA OFERUJE

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę),
  • dofinansowanie do posiłków,
  • dodatki do wynagrodzenia,
  • ZFŚS (dopłata do wypoczynku, paczki dla dzieci),
  • kurs języka obcego,
  • opieka medyczna,
  • szkolenia zawodowe.
Aplikacje proszę wysyłać  poprzez przycisk APLIKUJ.

lub na adres: Patelec Elpena Sp. z o.o. ul. Św. Wojciecha 24, 59-220 Legnica

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy