Oferta pracy

Inżynier Procesu

GATES POLSKA Sp. z o.o. O firmie

GATES POLSKA Sp. z o.o.

Jaworzyńska 301

Legnica

Czy inspiruje Ciebie możliwość pracy w nowo tworzonym środowisku produkcyjnym ?. Czy świetnie się czujesz w środowisku pracy opartym na współpracy ukierunkowanej na wysoką wydajność ?

Jeśli tak, to Gates jest miejscem pracy dla Ciebie.

Czego możesz oczekiwać ?

Jako Inżynier Procesu otrzymasz ciekawe, różnorodne zadania, wymagające umiejętności współpracy na wielu płaszczyznach.

Swoimi działaniami będziesz wspierać fabrykę węży oraz podlegać bezpośrednio pod Managera Inżynierów Procesu.

Kluczowe zadania:

Twoimi głównymi obszarami działań będzie osiąganie wyników produkcji: jakościowych, wydajności, bezpieczeństwa i kosztów.

Dodatkowo do twoich zadań należeć będzie przygotowywanie instrukcji i procedur produkcyjnych w oparciu o standardy jakościowe firmy Gates oraz ISO/TS.

Twoje pozostałe obowiązki to:

Samodzielne prowadzenie, nadzorowanie, koordynacja pracy zespołów poprzez działania;

  • Optymalizacja cyklów produkcyjnych
  • Obniżanie pracochłonności wytwarzania kosztów produkcji
  • Nadzór nad wdrażaniem nowych produktów do produkcji
  • Podnoszenie wydajności przy wdrażaniu nowych rozwiązań.
  • Przeprowadzanie i nadzorowanie produkcji wyrobów testowych
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej, specyfikacji technicznej, dla poszczególnych stanowisk i linii produkcyjnych

Oczekujemy:

  • Inicjatywy, dużego zaangażowania, dokładności, rzetelności i skuteczności realizowanych zadań
  • Wysokiego poziomu umiejętności analitycznych
  • Min. 1 rocznego doświadczenia zawodowego w inżynierii procesu produkcyjnego oraz doświadczenia w wykorzystaniu narzędzi analitycznych (FMEA, SPC)
  • Wymagane wykształcenie wyższe techniczne
  • Rozumienia koncepcji Lean Manufacturing
  • Dobrej znajomości języka angielskiego
  • Biegłej znajomości MS Office

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dofinansowanie wypoczynku letniego
  • Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków oraz ubezpieczenie grupowe
  • Dofinansowanie 50% Karty Benefit
  • Świadczenia pieniężne: z okazji narodzin dziecka oraz z okazji ślubu
  • Paczki mikołajkowe
  • Nagrody jubileuszowe
  • Dofinansowanie posiłków w kantynie
  • Spotkania integracyjne
  • Dostęp do szerokiego wachlarza szkoleń

Dlaczego Gates ?

Upraszczając… pomyśl o pasach i wężach występujących w motocyklach, przenośnikach taśmowych, samochodach, traktorach, blenderach, odkurzaczach, rowerach i drukarkach 3D, żeby wymienić tylko kilka. To tylko część urządzeń w jakich znajdują się nasze produkty.

Gates jest wiodącym producentem rozwiązań przenoszenia mocy do konkretnych zastosowań. Przekraczamy granice nauki o materiałach, aby opracowywać rozwiązania, które stale przekraczają oczekiwania klientów.

Fabryki Gates Polska Sp. z o.o. mają istotne i globalne znaczenie na mapie świata Gates Corporation.

Firma Gates, założona w 1911 roku w Denver w Kolorado, jest notowana na giełdzie NYSE. Inwestujemy w naszych ludzi, wnosząc rzeczywiste doświadczenie, które pozwala nam sprostać różnorodnym wyzwaniom naszych klientów dnia dzisiejszego i przewidywać wyzwania dnia jutrzejszego.

ARE YOU DRIVEN BY POSSIBLITY?

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy