Oferta pracy

Inżynier Procesu

Wezi-tec Sp. z o.o.O firmie

  • Jaworzyńska 299, Legnica
    Legnica, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Wezi-tec Sp. z o.o.

Jaworzyńska 299

Legnica

Twój zakres obowiązków

  • optymalizacja seryjnych procesów technologicznych w celu poprawy ich jakości i wydajności;

  • wdrażanie do produkcji seryjnej nowych projektów;

  • rozwiązywanie problemów procesowych;

  • ustalanie i bieżąca kontrola parametrów procesowych;

  • standaryzacja procesów produkcyjnych;

  • wdrażanie rozwiązań z zakresu Lean Manufacturing;

  • prowadzenie i aktualizacja dokumentacji procesowej i technologicznej

Nasze wymagania

  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego z docelową nauką języka niemieckiego;

  • wykształcenie wyższe techniczne;

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (nie jest warunkiem koniecznym

To oferujemy

  • ciekawą pracę w renomowanej firmie z branży motoryzacyjnej o zasięgu międzynarodowym;

  • indywidualny proces wdrożenia na zajmowane stanowisko;

  • pracę pełną wyzwań w młodym i dynamicznym zespole;

  • kontakt z najnowszymi technologiami;

  • dofinansowanie do posiłków oraz chip na napoje;

  • świadczenia socjalne: wczasy pod gruszą,

  • karty podarunkowe, bony świąteczne;

  • dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne po okresie próbnym;

  • kartę Multisport;

  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • napoje

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Lepiej, szybciej, nowocześniej ... w silnym zespole Jako przedsiębiorstwo rodzinne średniej wielkości, zatrudniające 850 pracowników, chcielibyśmy współtworzyć z Państwem przyszłość. Nasza firma jest od ponad 60 lat partnerem i dostawcą systemów w branży samochodowej. Naszą pasją są moduły i systemy z tworzywa sztucznego zaawansowane technicznie. Otwartość, innowacja, kreatywność i wysoka jakość usług tworzą naszą kulturę przedsiębiorstwa.

Dołączcie do nas!

Przewiń do profilu firmy