Inżynier procesu

WINKELMANN Sp. z o.o.O firmie

WINKELMANN Sp. z o.o.

Jaworzyńska 277

Legnica

Obowiązki:

  • Udział w procesie powstawania/ wdrażania nowego produktu
  • Przeprowadzanie badań, testów i pomiarów związanych z nadzorowaniem nowych projektów oraz z usprawnieniem i uaktualnianiem istniejącej technologii produkcji
  • Codzienna analiza faktycznych wpisów w CASQ-it, analiza KVP, CIP
  • Pozyskiwanie dokumentacji konstrukcyjnej i technologicznej oraz aktualnych zestawień materiałowych (EDV) przed uruchomieniem zlecenia
  • Aktualizacja danych w dokumentacji technicznej oraz w technologii produktów
  • Wysyłanie zapotrzebowania na normy i ustawowe przepisy związane z produkcją, badaniem i certyfikacją membranowych naczyń wyrównawczych
  • Zlecanie badań produktu do uprawnionej jednostki pod kątem wymagań normy na urządzenia ciśnieniowe i warunków aktualnego certyfikatu
  • Przygotowywanie i składanie wymaganej dokumentacji do jednostki certyfikującej w celu wznowienia posiadanego certyfikatu lub uzyskania certyfikatu pod nowy produkt
  • Nadzorowanie odbiorów zakupionych maszyn i urządzeń

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (min. 2 lata)
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu dobrym
  • Preferowane wykształcenie wyższe, techniczne mechaniczne
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, asertywność
  • Uczciwość, pracowitość, rzetelność
  • Mile widziana znajomość SAP

Oferujemy

  • Umowa o pracę bezpośrednio z firmą
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • System premiowy
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Bezpłatna opieka medyczna dla całej rodziny
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Dofinansowana stołówka
  • Spotkania integracyjne
  • Karta Multisport
  • Dofinansowanie wakacji

Dołącz do nas - użyj przycisku APLIKUJ lub wyślij CV zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych na adres:
Dział Personalny WINKELMANN Sp. z o.o. ul. Jaworzyńska 277 59-220 Legnica

Na CV prosimy o umieszczenie poniższej informacji: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w treści przesłanego cv, przez Winkelmann Sp. z o.o. , ul. Jaworzyńska 277, Legnica Pani/Pana danych osobowych w celu wzięcia udziału w prowadzonym procesie rekrutacyjnym.

Informujemy, że wyrażając niniejszą zgodę masz prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę, kierując informację o jej wycofaniu [email protected] . Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy