Oferta pracy

Inżynier Procesu

Aspöck Automotive Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Ligota Dolna (pow. kluczborski)

    Ligota Dolna (pow. kluczborski), opolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Optymalizacja procesów produkcyjnych oraz stanowisk pracy,

  • Proponowanie najlepszych rozwiązań technicznych dla zmian seryjnych oraz ich obserwacja w ramach procesu zarządzania zmianą,

  • Analiza zdolności procesów,

  • Nadzór technologiczny nad procesem produkcyjnym (zapobieganie niezgodnościom, ustalanie ich przyczyn, uzyskiwanie wyrobu ze zdefiniowanymi wymaganiami, ciągłe doskonalenie procesu)

  • Transfer technologii i linii produkcyjnych

  • Opracowywanie dokumentacji technologicznej nowych wyrobów zgodnie z obowiązującymi procedurami wraz ze szkoleniem pracowników.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (branża automotive),

  • Praktyczna znajomość narzędzi dotyczących rozwiązywania problemów,

  • Znajomość języka angielskiego – stopień komunikatywny,

  • Znajomość rysunku technicznego,

  • Znajomość FMEA (DFMEA, PFMEA),

  • Umiejętność pracy w grupie,

  • Umiejętność rozwiązywania problemów,

  • Mile widziane podstawy programowania robotów przemysłowych oraz PLC.

Aspöck Automotive Polska Sp. z o.o.

Firma Aspöck Systems GmbH powstała w Austrii w 1977 roku.

Firma Aspöck jest wiodącym w Europie producentem kompletnych systemów oświetleniowych dla wszystkich typów pojazdów z przyczepami i naczepami. Siedziba główna firmy mieści się w Peuerbach w Austrii.

Od koncepcji, aż po produkt gotowy do montażu, Aspöck opracowuje rozwiązania dotyczące oświetlenia między innymi przyczep samochodowych, przyczep, maszyn rolniczych, motoryzacyjnych, motocykli, przyczep kempingowych itp.

W Ligocie Dolnej k. Kluczborka znajduje się firma produkcyjna Aspöck Automotive dostarczająca lampy między innymi dla Volkswagena i Thule.

Przewiń do profilu firmy