Oferta pracy

Inżynier procesu

PAS Polska sp. z o.o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie wdrażanie i rozwój procesów technologicznych z zakresu procesu wtrysku w branży AGD i automotive z uwzględnieniem zasad Lean Management

  • rozwój form wtryskowych oraz gotowego produktu w zakresie procesu wtrysku (nowe projekty)

  • opracowywanie założeń technologicznych oraz analiza wykonalności do wycen produktów

  • wsparcie działu produkcji i działu jakości w rozwiązywaniu problemów technologicznych

  • opracowywanie technologii dla optymalizowanych produktów

  • poszukiwanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań produkcyjnych w procesie wtrysku

  • szkolenie operatorów i ustawiaczy maszyn wtryskowych w zakresie wprowadzonych usprawnień.

Nasze wymagania

  • minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku, niezbędna wiedza związana z procesem wytłaczania lub w zakresie przetwórstwa tworzyw sztucznych metodą wtrysku

  • wykształcenie wyższe, preferowane mechaniczne

  • znajomosć obsługi maszyn wtryskowych oraz osprzętu peryferyjnego

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego mile widziana

  • bardzo dobra znajomosć programów MS Office, dobra znajomosć programów AutoCad- przeglądanie i analiza formatu plików 3- D oraz umiejętność czytania dokumentacji technicznej i projektowej 2-D

  • znajomość SAP bedzie dodatkowym atutem

  • umiejętność szybkiego opanowywania i rozumienia zagadnień technicznych

  • systematyczność i zaangażowanie w pracę

  • kreatywność, dynamizm, odpowiedzialność, decyzyjność, samodzielność i pro aktywność oraz chęć rozwoju zawodowego

  • wysokie kompetencje interpersonalne i organizacyjne

  • gotowość do podróży służbowych.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji przez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • pakiet benefitów takich jak: ubezpieczenie na życie, opiekę medyczną, program MULTISPORT, bony świąteczne

  • przeszkolenie oraz pracę w profesjonalnym zespole

  • udział w dużych i nowatorskich projektach.

PAS Polska jest wiodącą firmą zajmującą się produkcją wiązek elektrycznych oraz paneli sterujących do białego sprzętu AGD. W Polsce firma jest obecna od 22 lat. Siedziba firmy mieści się w Opalenicy a w Łodzi posiadamy drugi zakład produkcyjny. Grupa PAS posiada również zakłady produkcyjne w USA, Niemczech, Meksyku, Turcji, Chinach i na Ukrainie. W Polsce zatrudniamy łącznie ponad 1000 osób.

Przewiń do profilu firmy