Logo Pracuj.pl

Inżynier procesu

CANPOLAND S.A.O firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Implementacja nowych urządzeń i rozwiązań w procesie produkcji obejmującym pakowanie produktów leczniczych i surowców farmaceutycznych w opakowania bezpośrednie, opakowania zewnętrzne i opakowania zbiorcze;
  • Tworzenie receptur i nastaw urządzeń w linii technologicznej zgodnie z obowiązującymi procedurami produkcyjnymi;
  • Szkolenie pracowników w zakresie obsługi nowych technologii, urządzeń;
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej urządzeń oraz procedur produkcyjnych;
  • Tworzenie dokumentacji kwalifikacyjnej oraz prowadzenie kwalifikacji i rekwalifikacji urządzeń produkcyjnych;
  • Doskonalenie procesów produkcyjnych m.in. poprzez identyfikację strat, a także dostrzeganie potencjału do usprawnień;
  • Monitorowanie właściwego wdrażania nowych technologii;
  • Udział w rozwiązaniu problemów technologicznych, technicznych i jakościowych;
  • Nadzór i czynny udział w pracach związanych z wdrażaniem nowych produktów;
  • Nadzór nad listą urządzeń, przeglądami serwisowymi zewnętrznymi i wewnętrznymi, AKP;
  • Prowadzenie działań naprawczych i korygujących związanych z odchyleniami powstałymi w procesie produkcji;
  • Zarządzanie ryzykiem w procesie produkcyjnym.

Nasze wymagania

Wykształcenie wyższe, techniczne;

Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;

Doświadczanie w branży farmaceutycznej i znajomość GMP;

Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

Doświadczenie w pracy z maszynami produkcyjnymi i nadzorem nad procesem produkcyjnym;

Znajomość metodyki zarządzania projektami oraz rozwiązywania problemów;

Umiejętność obliczania wskaźników wydajnościowych;

Umiejętność analizy danych;

Zaangażowanie i chęć udziału w rozwiązywaniu napotkanych problemów;

Mile widziane:

Praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing;

Znajomość AutoCAD;

Doświadczenie w obsłudze systemów HVAC;

Książeczka do celów sanitarno–epidemiologicznych;

Uprawnienia SEP – G1 i G2.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Miejsce w przyjaznym zespole z dynamicznym podejściem do pracy, ambitnymi celami i wysoką kulturą organizacyjną;
  • Możliwość inicjowania i wdrażania pomysłów;
  • Niezbędne szkolenia;
  • Lokalizacja: Łódź

Inżynier procesu, Łódź