Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Procesu

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 2019-01-02

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Whirlpool Europe, Middle East & Africa (EMEA) zatrudnia około 26,000 osób, posiada biura komercyjne w 30 krajach w Europie, na Bliskim Wschodzie oraz w Afryce, a fabryki znajdują się w 9 krajach. Whirlpool EMEA w całości należy do spółki Whirlpool Corporation.

    Whirlpool Corporation jest wiodącym światowym producentem i dostawcą dużego sprzętu AGD. Roczne wyniki sprzedaży w 2016 roku wyniosły około 21 miliardów dolarów. Zatrudnia 93,000 pracowników oraz posiada 70 centrów produkcyjno – technologicznych na całym świecie.

    Produkty i marki takie, jak Whirlpool, KitchenAid, Maytag, Consul, Brastemp, Amana, Hotpoint, Bauknecht, Jenn-Air, Indesit są znane i obecne w ponad 170 krajach.

    Obowiązki:

    • Optymalizacja procesów, działania korygujące i zapobiegawcze oraz ergonomiczne projektowanie stanowisk pracy;
    • Rozwiązywanie problemów technologicznych w wyznaczonym obszarze produkcyjnym w tym propozycje i wykonywanie projektów usprawniających pracę maszyn i pracowników;
    • Nadzorowanie budżetu kosztów zmiennych działu;
    • Zaopatrzenie działu w materiały procesowe i nadzór nad magazynem procesowym;
    • Prowadzenie projektów inwestycyjnych w obszarze działu;
    • Tworzenie grafik w programie Adobe Illustrator CC i wykonywanie klisz;
    • Tworzenie bazy danych gotowych klisz oraz ich kategoryzowanie;
    • Prowadzenie i nadzór nad dokumentacją podległych procesów produkcyjnych;
    • Kontakt i współpraca z firmami zewnętrznymi, zbieranie ofert oraz nadzór zleconych prac;
    • Współpraca z Działem Utrzymania Ruchu podczas interwencji i modyfikacji maszyn;
    • Bieżąca współpraca z Działem  Produkcji oraz Działem Jakości.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne;
    • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
    • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej;
    • Znajomość obsługi programu AutoCad;
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację;
    • Wiedza na temat procesów technologicznych tj. lakierowanie, tampodruk - opcjonalnie;
    • Mile widziana znajomość podstawowych pojęć statystycznych używanych w procesie (SPC – Statistical Process Control);
    • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu projektami;
    • Znajomość Adobe Illustrator CC będzie dużym atutem;
    • Samodzielność i aktywność w podejmowaniu działań;
    • Umiejętność rozwiązywania problemów;
    • Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej;
    • Systematyczność i dobra organizacja pracy własnej.

    Oferujemy:

    • Pracę w dużej i stabilnej amerykańskiej firmie;
    • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu  pracy;
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji;
    • Przyjazną atmosferę i międzynarodowe środowisko pracy;
    • Możliwości rozwoju oraz definiowania i wdrażania własnych rozwiązań