Oferta pracy

Inżynier Procesu Logistyki

MIELE TECHNIKA SP Z O O

Miele 4-6

Ksawerów (pow. pabianicki)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna rola w przygotowywaniu koncepcji logistycznej dla rozbudowy zakładu produkcyjnego

  • Planowanie optymalnego rozmieszczenia składowanych wyrobów oraz przepływu materiałów, przygotowanie i wdrożenie layoutu-magazynu

  • Prowadzenie dokumentacji projektowej oraz zapewnienie jej prawidłowego przepływu i wysokiej jakości

  • Identyfikowanie możliwości usprawnień na podstawie przeprowadzonych analiz, przygotowanie odpowiednich rozwiązań w oparciu o Lean Manufacturing oraz uczestniczenie w ich wdrożeniu

  • Udział w międzyzakładowych projektach wdrażających nowe procesy logistyczne, wymiana doświadczeń i wiedzy

  • Budowanie wiedzy technologicznej i procesowej w logistyce wewnętrznej

  • Podejmowanie działań zmierzających do efektywnego wykorzystania potencjału systemu ERP w obszarze logistyki, wprowadzanie rozwiązań usprawniających

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obszarze projektowania procesów dotyczących przepływu materiałowego w logistyce wewnętrznej

  • Praktyczna znajomość narzędzi optymalizacyjnych oraz metodologii Lean

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów optymalizacyjnych

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Access, PowerPoint, Visio)

  • Umiejętność czytania i tworzenia rysunków i specyfikacji technicznych

  • Znajomość obsługi CAD;

  • Doświadczenie w pracy systemem ERP (mile widziany SAP);

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2;

  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem;

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Postawa proaktywna, samodzielność oraz konsekwencja w realizacji zadań

To oferujemy

  • Pracę w firmie o wysokich standardach jakościowych

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • Niezbędne szkolenia

  • Możliwości rozwoju zawodowego

  • Pakiet benefitów takich jak: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe oraz dofinansowanie do posiłków

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • transport pracowniczy

Miele Group jest wiodącym globalnym dostawcą wysokiej jakości sprzętu gospodarstwa domowego. Firma zatrudnia ponad 20 000 osób w 47 krajach i zyskuje zaufanie klientów dzięki innowacyjnym produktom o wyrafinowanym wzornictwie i najwyższej jakości. Wysoko wykwalifikowani pracownicy oraz innowacyjne technologie i doskonała reputacja marki stanowią podstawę dalszego pozytywnego rozwoju firmy.

Przewiń do profilu firmy