inżynier procesu

  • Lubań, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 05.07.2018
  • Ważna jeszcze 14 dni (do 04.08.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma produkcyjna z terenu Lubania, poszerza swoje działania i do nowo tworzonego działu badań i rozwoju poszukuje osoby na stanowisko inżyniera procesu. Jeśli jesteś specjalistą lub osobą z niewielkim doświadczeniem zawodowym i władasz językiem angielskim lun niemieckim, ta oferta umożliwi Ci awans oraz dalszy rozwój.

    Nr ref.: /107/07/2018/BF/22638
    Lubań
    oferujemy
    • wysoką samodzielność w pełnieniu obowiązków
    • wsparcie kierownictwa
    • zdobycie doświadczenia we wdrażaniu nowych projektów w środowisku międzynarodowym
    • rozwój zawodowy w ramach stabilnego zatrudnienia
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    zadania
    • nadzór nad procesami wdrażania nowych projektów
    • wsparcie uruchomienia nowych urządzeń wytwórczych aż do osiągnięcia dojrzałości produkcyjnej
    • przekazywanie nowej linii produkcyjnej do serii po osiągnięciu dojrzałości produkcyjnej
    • definiowanie oraz dokumentowania parametrów urządzeń
    • przygotowanie dokumentacji procesowej
    • projektowanie nowych procesów produkcyjnych (ustawienie linii, przebieg procesu, przepływ materiałowy, śledzenie i analiza pracy linii produkcyjnej, pomiar wydajności pracy
    • przygotowywanie wskaźników charakteryzujących pracę linii
    • doskonalenie istniejących procesów produkcyjnych (ustawienia linii, przebieg procesu, przepływ materiałowych, śledzenie i analiza pracy linii produkcyjnej, pomiar wydajności pracy)
    • rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych i procesowych w oparciu o standardy pracy i analizę
    • aktualizacja i doskonalenie dokumentacji procesowej / instrukcji pracy (przezbrojenia, ustawienia linii produkcyjnej)
    • aktualizacja i optymalizacja wskaźników charakteryzujących pracę linii
    • analiza i ocena przestojów maszyn, usuwanie błędów
    • analiza przyczyn powstawania odpadów oraz wprowadzenia działań korygujących.
    • aktywny udziału w procesach doskonalenia, audytach procesu oraz produktu
    oczekujemy
    • studiów wyższych – preferowany kierunek: zarządzanie i inżynieria produkcji lub inny o podobnym profilu
    • znajomości zagadnień i procedur związanych z zarządzaniem procesem wytwórczym, zagadnień związanych z budową i eksploatacją urządzeń i linii technologicznych
    • znajomości systemów zarządzania jakością oraz technik realizacji prac badawczo-rozwojowych
    • doświadczenia zawodowego w przedsiębiorstwie produkcyjnym na takim lub na podobnym stanowisku
    • zdolności organizacyjnych, umiejętności planowania i koordynowania, umiejętności rozwiązywania problemów oraz pracy w zespole
    • umiejętności koordynowania pracy różnych działów
    • znajomości języka angielskiego lub niemieckiego

     Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47