Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier procesu

PZ Cormay S.A.O firmie

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja projektów mających na celu wzrost efektywności procesów produkcyjnych;

  • Mapowanie, analiza, optymalizacja i wdrażanie procesów;

  • Przygotowywanie, nadzór i zarządzanie dokumentacją techniczną/procesową;

  • Szkolenie pracowników w zakresie wdrażanych zmian w procesach;

  • Tworzenie raportów technicznych, specyfikacji i analiz.

Nasze wymagania

  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu Lean Manufacturing, Teorii Ograniczeń i zarządzania projektami;

  • Doświadczenie w realizacji minimum 3 projektów wdrożeniowych w zakresie optymalizacji procesów;

  • Znajomość języka angielskiego ma poziomie B2;

  • Umiejętność zarządzania swoimi zadaniami w czasie; odpowiedzialność; pracowitość; krytyczne myślenie i umiejętność współpracy;

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Mile widziane rozwinięte kompetencje z zakresu GMP/GSP oraz wykształcenie chemiczne lub techniczne.

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B w zależności od preferencji;

  • Możliwość ciągłego rozwoju i podwyższania swoich kompetencji;

  • Nowoczesny system komunikacji wewnętrznej Emplo;

  • Częściowe dofinansowanie Pracodawcy do pakietu prywatnej opieki medycznej;

  • Możliwość częściowej pracy zdalnej;

  • Przyjazną atmosfera pracy.