Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do PZ Cormay SA, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Procesu

PZ Cormay S.A.

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ważna jeszcze 18 dni
    do: 24 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Terminowa, zgodna z zakresem i budżetem realizacja zleconych projektów/zadań w obszarze walidacji.

  • Przygotowywanie, nadzór i zarządzanie dokumentacją techniczną/systemową.

  • Mapowanie, analiza, optymalizacja i wdrażanie procesów/zmian.

  • Tworzenie raportów technicznych, specyfikacji, analiz i raportowanie.

  • Poprawa efektywności wybranych procesów.

  • Transfer technologii do Działu Produkcyjnego.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy z GMP/HACCP.

  • Kompetencje w zakresie walidacji.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Umiejętność rozmowy o problemach i otwartość na zmiany.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i nastawienie na realizację celu.

  • Spojrzenie holistyczne na całą organizację.

  • Praca w organizacji z branży farmaceutycznej, kosmetycznej lub spożywczej będzie dodatkowym atutem.

  • Oferujemy pełne szkolenie z zakresu obowiązków.

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B w zależności od preferencji.

  • Możliwość ciągłego rozwoju i podwyższania swoich kompetencji.

  • Wypłatę zawsze na czas.

  • Nowoczesny system komunikacji wewnętrznej Emplo.

  • Częściowe dofinansowanie Pracodawcy do pakietu prywatnej opieki medycznej.

  • Możliwość częściowej pracy zdalnej.

  • Przyjazną atmosfera pracy.