Oferta pracy

Inżynier procesu

ADM MalborkO firmie

  • Malbork

    Malbork, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • 1. Część procesowa

  • Wsparcie kierownika produkcji w codziennym nadzorowaniu procesu produkcyjnego, w tym w raportowaniu i obsłudze oprogramowania wspomagającego produkcję (Maximo, SAP, Sphera)

  • Podejmowanie działań naprawczych w procesie produkcyjnym / doradztwo w zakresie działań naprawczych

  • Zgłaszanie i reagowanie na błędy, awarie i niezgodności związane z jakością lub zdrowiem, bezpieczeństwem i środowiskiem

  • Projektowanie i wdrażanie zmian w procesach, dbając o bezpieczeństwo i efektywność

  • Przeprowadzanie ocen ryzyka i audytów, jeśli jest to wymagane w celu zapewnienia zgodności z odpowiednimi przepisami i wytycznymi ADM

  • Bycie integralną częścią zespołu produkcyjnego, uczestniczenie w spotkaniach i dołączanie do grup projektowych / fokusowych w razie potrzeby

  • Nadzorowanie współpracowników i pracowników ADM w zakresie określonych prac i zadań

  • Zastępowanie kierownika produkcji podczas jego nieobecności

  • 2. Cześć projektowa:

  • Zarządzanie całym zakresem małych i średnich projektów z zakresu inżynierii procesowej oraz odgrywanie kluczowej roli w dużych projektach obejmujących cały zakład

  • Projektowanie, kosztorysowanie, instalacja i realizacja wszystkich aspektów danej pracy projektowej

  • Zapewnienie, że wszystkie nowe instalacje są zgodne z wymogami przepisów BHP, pozwoleń IPPC, HACCP, GMP itp.

  • Utrzymanie bezpieczeństwa i niezawodności istniejącego sprzętu podczas realizacji projektów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (inżynierii chemiczna lub procesowa, mechaniczne lub pokrewne) z silnym powinowactwem do przemysłu przetwórczego

  • Język angielski umożliwiający płynną komunikację w mowie i piśmie

  • Biegłość w posługiwaniu się pakietem MS Office

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne, zarówno pisemne, jak i werbalne, ze zdolnością komunikowania się ze współpracownikami i wykonawcami na wszystkich poziomach organizacji

  • Bardzo dobre umiejętności rozwiązywania problemów i b. dobra organizacja pracy

  • Mile widziane doświadczenie produkcyjne oraz kierunkowe staże i praktyki – zapraszamy absolwentów!

To oferujemy

  • Umowa o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Bogaty pakiet benefitów, w tym prywatna opieka zdrowotna

  • Możliwość nauki i doskonalenia swojej pracy pod okiem doświadczonego zespołu

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • dofinansowanie wypoczynku

ADM Malbork

ADM odgrywa kluczową rolę w realizacji potrzeb ludzkości. Wytwarzamy składniki do produkcji żywności, pasze i komponenty paszowe dla zwierząt, biopaliwa oraz inne produkty, z których korzystają producenci na całym świecie zapewniając lepsze życie dla milionów ludzi na wszystkich kontynentach. Dzięki 32,000 pracownikom obsługującym naszych klientów w ponad 160 krajach na całym świecie, globalnej sieci pozyskiwania surowców, która obejmuje ponad 500 lokalizacji, 250 zakładom produkcyjnym, 38 centrom innowacyjności oraz jednej z najbardziej rozwiniętej na świecie sieci logistycznej dostarczamy plony do Waszych domów. Dowiedz się więcej na www.adm.com.

Przewiń do profilu firmy