Inżynier procesu malowania

  • Gliwice, Zabrze, Ruda Śląska, , śląskie
  • Specjalista
  • 20.05.2019
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 19.06.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Pracuj dla naszego klienta w branży automotive i zdobądź doświadczenie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku!

    Nr ref.: /317/04/2019/AZ/40623
    Gliwice, Zabrze, Ruda Śląska,
    oferujemy
    • Umowę o pracę
    • Bogaty pakiet socjalny (ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna).
    • Dofinansowanie do posiłków w kantynie pracowniczej.
    • Przejrzystą ścieżkę kariery.
    • Dofinansowanie dojazdów do pracy.
    • Możliwość otrzymania pakietu relokacyjnego.

    zadania

    • Analiza i raportowanie zużyć materiałów podstawowych i chemii,
    • Optymalizacja i nadzór ​procesu malowania,
    • Prowadzenie dokumentacji technicznej i procesowej,
    • Analizowanie wydajności linii, identyfikacja potencjalnych zagrożeń w obszarze produkcji i nadzoru nad ich eliminacją,
    • ​Szkolenie pracowników z zakresu procesu malowania
    oczekujemy
    • wykształcenie wyższe techniczne
    • m​in. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • ​znajomość procesów​ malowania/lakieriniczych​ i zasad działu farb,
    • ​znajomość języka angielskiego lub niemieckiego ​w stopniu komunikatywnym,
    • ​o​gólna wiedza na temat zagadnień LEAN

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47