Oferta pracy

Inżynier procesu

DisplateO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Marki, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

W Displate pomagamy ludziom kolekcjonować ich pasje. Displate to globalny marketplace zrzeszający ponad 40 000 artystów z całego świata i sprzedający ich prace (ponad 1 MLN grafik) drukowane na najwyższej jakości metalu i wieszane za pomocą magnesu. Do tej pory sprzedaliśmy ponad 2 MLN plakatów na całym świecie! Współpracujemy z takimi markami jak Star Wars, Marvel, DC Comics, HearthStone (Blizzard), Witcher, GWENT i Cyberpunk 2077 (CD Projekt Red). Jest nas już ponad 200 utalentowanych osób. Obecnie do naszego zespołu w Markach poszukujemy:

(branża poligraficzna)
Marki

Zakres obowiązków:

  • Ścisła współpraca z działem produktu i kreacji
  • Weryfikowanie i przygotowywanie materiałów przed wprowadzeniem do produkcji
  • Ustalanie procesu technologicznego dla uruchamianych prac
  • Przygotowanie kart technologicznych produktu
  • Nadzorowanie i planowanie prac przy wdrożeniach specjalnych produktów, wykonywanie testów
  • Wyszukiwanie i doradzanie w zakresie doboru materiałów na produkcji, wyszukiwanie nowych rozwiązań technologicznych
  • Identyfikowanie źródeł problemów technologicznych i jakościowych i pomoc we wdrażaniu działań naprawczych
  • Opracowywanie dokumentacji produktowej, raportowanie przebiegu wdrożenia do innych działów
  • Udział w projektach międzynarodowych

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Minimum trzyletnie doświadczenie na produkcji
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Dokładność oraz przywiązywanie wagi do szczegółów
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętności komunikacyjne i współpracy z różnymi działami
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Pracę w polskiej firmie o globalnej marce, która dynamicznie się rozwija
  • Realną możliwość rozwoju - szkolenia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji
  • Pracę przy najnowszych technologiach i maszynach (DURST i AGFA)
  • Pakiet medyczny (EnelMed) i karta Multisport
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Pracę nad atrakcyjnym wizualnie produktem
  • Umowa o pracę z 3 miesięcznym okresem próbnym

I confirm that I have been informed that GWD Concept Sp.z.o.o., a company based in Warsaw, Al. Jerozolimskie 123A, is the controller of my personal data. I have been informed that I have the right to access my data, rectify it, erase it or limit its processing.

I have been informed that I have the right to withdraw my consent at any time by sending an appropriate request to the following address – [email protected]

I have also been informed that my personal data will be processed by GWD Concept Sp.zo.o. until the completion of the recruitment process, unless I withdraw my consent earlier by sending an appropriate request to [email protected]

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy