Oferta pracy

Inżynier procesu

AUTOPARTO firmie

AUTOPART

aleja Kwiatkowskiego 2A

Mielec

AUTOPART, producent wysokiej klasy akumulatorów do wszystkich typów pojazdów, ciągle modernizuje i unowocześnia swoje linie produkcyjne. Poszukujemy osób, które chcą mieć kontakt z nowoczesną technologią i sprzętem od najlepszych producentów dla branży akumulatorowej. Jeśli chcesz się rozwijać i lubisz podejmować nowe wyzwania, aplikuj do nas.

Zakres obowiązków:

  • przeprowadzanie analiz procesu produkcyjnego oraz koordynowanie akcji korekcyjnych
  • doskonalenie i rozwijanie procesów produkcyjnych
  • wdrażanie i rozwój narzędzi  lean manufacturing
  • organizowanie warsztatów zorientowanych na rozwiązywanie problemów
  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji produkcyjnej
  • udział w uruchamianiu nowych produktów oraz linii produkcyjnych
  • raportowanie danych
  • uczestnictwo w zespołach zadaniowych

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (mechaniczne, mechatronika, inżynieria procesowa, itp.)
  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży przemysłowej, o charakterze produkcji seryjnej, idealnie automotive
  • znajomość narzędzi LM, SPC, Six Sigma,
  • znajomość systemów klasy ERP i MES oraz doświadczenie w pozyskiwaniu i analizie danych z systemów bazodanowych;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodna komunikację oraz rozumienie dokumentacji technicznej;
  • umiejętność współpracy z zespołami multispecjalistów;
  • konsekwencja w działaniu.

Proponujemy:

  • Możliwość rozwoju potencjału osobistego i zawodowego
  • Przyjazną atmosferę i możliwość pracy w środowisku międzynarodowym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Prosimy o aplikowanie

klikając przycisk Aplikuj pod ogłoszeniem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PPUH AUTOPART Jacek Bąk Sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PPUH AUTOPART Jacek Bąk Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy