Oferta pracy

Inżynier Procesu

Follett Europe Polska Sp. z o.o.O firmie

  • 83-021 Mokry Dwór; 26c
    Mokry Dwór (pow. gdański), pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Follett Europe Polska Sp. z o.o.

83-021 Mokry Dwór; 26c

Mokry Dwór (pow. gdański)

Firma FOLLETT EUROPE POLSKA SP. Z O.O, z siedzibą w Mokrym Dworze 26 c, Wiślina, producent urządzeń dla gastronomii, z kapitałem amerykańskim, poszukuje kandydatów na stanowisko:

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • Ciągła analiza i optymalizacja procesu produkcyjnego:
    - Analiza aktualnie stosowanych procesów montażowych,
    - Analiza aktualnych czasów produkcyjnych,
    - Analiza przepływu materiału przez produkcję,
    - Analiza organizacji stanowisk montażowych.
  • Projektowanie i wdrażanie zoptymalizowanych stanowisk montażowych,
  • Projektowanie i wdrażanie zoptymalizowanych przepływów materiału przez produkcję,
  • Projektowanie i wdrażanie zarządzania wizualizacją,
  • Wykorzystywanie nowoczesnych metod optymalizacji procesów zgodnie z Lean Manufacturing,
  • Przygotowywanie i realizacja szkoleń pracowników produkcji, mistrzów, brygadzistów z zakresu wdrażania usprawnień procesu produkcyjnego,
  • Szacowanie czasów wytwarzania oraz ustalanie operacji podczas wdrażania nowych urządzeń.

PROFIL KANDYDATA / WYMAGANIA:

  • Wykształcenie techniczne,
  • Teoretyczna i praktyczna znajomość nowoczesnych technik organizacji procesów produkcyjnych Lean Manufacturing (mile widziane),
  • Doświadczenie w pracy z systemem MRP, ERP
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Min 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Znajomość i umiejętność praktycznego stosowania metod systemowego rozwiązywania problemów
  • Doświadczenie we wdrażaniu nowych produktów do produkcji,
  • Znajomość metodologii zarządzania projektami będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w prężnie działającej firmie,
  • Możliwość implementacji własnych inicjatyw i pomysłów
  • Możliwość uczestnictwa w projektach nowych uruchomień
  • Ciekawe stanowisko w stabilnej organizacji o międzynarodowym zasięgu
Bardzo prosimy o nadsyłanie CV przez kandydatów spełniających wymagania przedstawione w ogłoszeniu, z uwzględnieniem miejsca pracy (Mokry Dwór k/ Pruszcza Gdańskiego) i klauzulę o ochronie danych osobowych za pomocą przycisku aplikowania.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami. Ofert nadesłanych nie zwracamy, po zakończonym procesie rekrutacji zostaną zniszczone zgodnie z przepisami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy