Logo Pracuj.pl

Inżynier Procesu (montaż i testy)

DeLaval Operations Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

DeLaval Operations Sp. z o.o.

Fabryczna 10

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie procesów, dobór technologii i definiowanie wymagań jakościowych w procesie produkcji zbiorników schładzających do mleka.
  • Tworzenie instrukcji, standardów pracy oraz definiowanie struktury i technologii w systemie SAP
  • Nadzór nad testami funkcjonalnymi i procesem kalibracji zbiorników
  • Optymalizacja procesów montażu i wykańczania z użyciem narzędzi Lean Manufacturing oraz systemu DPS
  • Mapowanie przepływu strumienia wartosci, optymalizacja procesu przepływu materiału (sporządzanie analiz i pomiarów czasowych, organizacja gniazda produkcyjnego)
  • Bliska współpraca z operatorami produkcji (wdrażanie usprawnień, zbieranie feedbacku)
  • Optymalizacja procesów celem poprawy jakości, bezpieczeństwa i efektywności.
  • Czynny prowadzenie i udział w projektach zewnętrznych i wewnętrznych.
  • Przygotowywanie wdrożenia nowych produktów do produkcji seryjnej
  • Kontrola standardów i procesów w zakresie jakości, kosztów oraz wdrażania działań korygujących
  • Współpraca z innymi działami Delaval oraz dostawcami zewnętrznymi maszyn i usług.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany profil: mechanika i budowa maszyn, inżynieria i zarządzanie produkcją)
  • min, 3 letnie doświadczenie w dziale technologicznym na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, dobrym technicznym
  • Dobra znajomość SAP
  • Bardzo dobra znajomość technik procesów montażowych (mile widziana w branży „metalowej”)
  • Praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing
  • Skrupulatność i dobra organizacja pracy własnej
  • Samodzielność i elastyczność w działaniu
  • Dobra znajomość obsługi oprogramowania MS Office oraz AutoCaD,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Umiejętność budowania relacji

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do karty sportowej)
  • Przyjazne środowisko pracy w organizacji o skandynawskiej kulturze zarządzania

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne

Jesteśmy szwedzką firmą zajmującą się produkcją rozwiązań dedykowanych farmom mlecznym na całym świecie. Zaufało nam ponad milion klientów, którym dostarczamy zintegrowane rozwiązania tj. systemy udojowe, roboty do żywienia zwierząt, utrzymania farm w czystości oraz rozwiązania IT do zarządzania stadem. Oferujemy również oryginalne części zamienne oraz serwis naszych maszyn i oprogramowania.

Nasz asortyment zapewnia wysoką wydajność pracy i dochodowość gospodarstwa oraz dobrostan zwierząt i bezpieczeństwo żywności.

Naszą wizją jest umożliwienie zrównoważonej produkcji żywności dbając jednocześnie o dobrostan zwierząt. Jako firma zbudowana na innowacjach nieustannie pracujemy nad tym, aby pomóc naszym klientom zwiększyć wydajność przy mniejszym nakładzie środków, dostarczając wiodący na świecie sprzęt i rozwiązania do udoju.

Dziś DeLaval ma około 4500 pasjonatów, działających na ponad 100 rynkach na całym świecie. DeLaval jest częścią grupy Tetra Laval. Zobacz więcej na www.delavalcorporate.com.

Inżynier Procesu (montaż i testy), Fabryczna 10, Wrocław