Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1204 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Procesu Montażu

  • Gliwice, śląskie
  • Specjalista
  • 06.05.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Naszym klientem jest międzynarodowa firma motoryzacyjna. Obecnie, w związku
    z intensywnym rozwojem firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko Inżyniera Procesu Montażu. Jest to
    oferta dla osób chcących rozwijać się w środowisku międzynarodowym, osób nastawionych na rozwój, ciekawych nowych technologii.

    Miejsce pracy: Gliwice
    3218/15/PP
    Opis stanowiska:
    • analiza konstrukcji pod kątem najlepszej metody wytwarzania,
    • zdefiniowanie procesu zgodnie z Bill Of Process,
    • przygotowanie specyfikacji, nadzorowanie budowy i odbiór maszyn i urządzeń (o odpowiedniej zdolności i wydajności procesu),
    • tworzenie dokumentacji procesu oraz dokumentacji stanowiskowej,
    • utrzymywanie systemu zapewnienia jakości w swoim obszarze zgodnie z wymogami klienta oraz wymogami  ISO/TS16949, ISO 14001, PN18001,
    • wsparcie zakładu w obszarze BHP,
    • optymalizacja  wyników FTQ i złomów w powierzonym obszarze,
    • zapewnienie technicznego wsparcia i szkolenia dla produkcji, utrzymania ruchu, jakości,
    • uczestnictwo w warsztatach interdyscyplinarnych,
    • zapewnienie dostępności zapasowych narzędzi i oprzyrządowania przy zachowaniu optymalnego poziomu  zapasów, redukcja kosztów narzędzi i oprzyrządowania na część wyprodukowaną,
    • stała współpraca z inżynierami procesu z oddziału w Stanach Zjednoczonych.
    Wymagania:
    • wykształcenie wyższe (kierunki: Budowa Maszyn / Automatyka i Robotyka),
    • minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziana branża automotive),
    • znajomość procesów montażu,
    • znajomość zasad konstrukcji maszyn,
    • wiedza z zakresu podstaw Automatyki / Pneumatyki,
    • umiejętność tworzenia dokumentacji procesowych i stanowiskowych,
    • znajomość programu AutoCad,
    • dobra znajomość  języka  angielskiego,
    • prawo jazdy kat. B.
    Oferujemy:
    • pracę w prężenie rozwijającej się firmie z kapitałem międzynarodowym,
    • atrakcyjne szkolenia,
    • fundusz świadczeń socjalnych (np. wczasy pod gruszą, dopłaty do świąt),
    • karta Benefit Systems– MultiSport,
    • ubezpieczenie grupowe.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności w zakresie agencji zatrudnienia - wpis pod numerem 729.

    Horyzont Doradztwo Personalne
    ul. Zwycięstwa 16/18/16
    44-100 Gliwice
    tel 032 775 57 12
    www.horyzont.pl