Oferta pracy

Inżynier procesu montażu

Bergman Engineering Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Gniezno, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Bergman Engineering należy do technologicznych przedsiębiorstw rozwojowych i rekrutacyjnych, działających na  terenie Europy. Skupia swoje kompetencje w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym i energetycznym. We wszystkich obszarach swojego działania Bergman Engineering koncentruje się na jednym priorytecie – oferowaniu swoim Klientom usług najwyższej jakości.

Obecnie dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy doświadczonych osób na stanowisko:

Numer ref.: IPG/EJ/1020

Zadania:

  • Opracowywanie oraz nadzór nad procesami montażu
  • Inicjowanie usprawnień, optymalizacja procesów montażowych oraz redukcja strat
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji
  • Wprowadzanie zmian w produktach, udział w testach, wdrażanie do produkcji seryjnej
  • Prowadzenie lub udział w projektach inwestycyjnych (modernizacja, automatyzacja linii)
  • Wsparcie merytoryczne oraz szkolenie pracowników
  • Współpraca z dostawcami oraz podwykonawcami

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: automatyka, mechatronika lub pokrewne)
  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku lub w dziale utrzymania ruchu
  • Znajomość i doświadczenie w programowaniu PLC oraz HMI (Siemens, Mitsubishi, Omron, Pro-face)
  • Znajomość i doświadczenie w programowaniu falowników i serwonapędów
  • Mile widziana znajomość oprogramowania CAD (AutoCAD, SolidWorks)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz organizacyjne, otwartość na rozwój
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do pracy w Gnieźnie

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Interesującą  pracę w firmie nastawionej na innowacje i nowoczesne technologie
  • Wynagrodzenie plus system premiowy
  • Atrakcyjne benefity (dofinansowanie wczasów, karta sportowa, pakiet medyczny, ubezpieczenie, dodatki świąteczne)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wysyłając dokumenty aplikacyjne w odpowiedzi na powyższe ogłoszenie wyraża Pan / Pani zgodę na przetwarzanie Pana / Pani danych osobowych zawartych CV lub innych przekazanych nam danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chciałby Pan / Pani otrzymywać od Bergman Engineering Sp. z o.o. w przyszłości inne oferty pracy, prosimy o umieszczenie w CV następującej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bergman Engineering Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Petrażyckiego 57 (KRS: 394281) moich danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji”.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy