Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier procesu montażu (nowe projekty)

Plastic Omnium Auto Sp. z o. o

Aleja Jana Nowaka-Jeziorańskiego 1

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad realizacją urządzeń montażowych według wymagań klienta oraz specyfikacji.

  • Udział w opracowaniu koncepcji procesu montażu oraz specyfikacji urządzeń montażowych.

  • Weryfikacja aspektów technicznych i ekonomicznych oferty dostawców wraz z działem zakupów.

  • Analiza studium wykonalności urządzeń montażowych.

  • Walidacja urządzeń montażowych u dostawcy i akceptacja transferu do zakładu.

  • Udział w uruchomieniu urządzeń montażowych.

  • Weryfikacja i walidacja dokumentacji technicznej przed transferem urządzeń montażowych do zakładu.

  • Nadzór nad PDCA u dostawcy.

  • Kontakt z klientami w celu rozwiązywania problemów technicznych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mechanika, mechatronika, automatyka i robotyka lub pokrewne).

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego.

  • 2/3 lata doświadczenia w branży motoryzacyjnej w obszarze montażu/wdrażania nowych projektów.

  • Doświadczenie w zakupach przemysłowych i zarządzaniu logistyką / przepływem materiałów.

  • Dobra organizacja pracy i rzetelność.

  • Podstawowe umiejętności negocjacyjne, dobra komunikacja.

  • Umiejętności rozwiązywania problemów i zarządzania projektami, orientacja na wyniki.

  • Gotowość do odbywania podróży służbowych na terenie kraju oraz poza granicami.

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży.

  • Różnorodny zespół współpracowników.

  • Pracę w miłej atmosferze.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Szukasz wyzwań? Dołącz do innowacyjnego zespołu i bądź częścią motoryzacyjnej rewolucji.

Zatrudniająca 31 000 pracowników, zlokalizowanych w 25 krajach, osiągająca w roku 2020 przychód w wysokości 7,7 miliarda EUR, firma Plastic Omnium jest światowym liderem w produkcji inteligentnych modułów nadwozia oraz systemów wykorzystywania czystej energii.

Dzięki swojej ofercie na rynku modułów nadwozia, Plastic Omnium oferuje dostosowane do potrzeb klienta nowoczesne, wielomateriałowe rozwiązania, charakteryzujące się coraz większą funkcjonalnością, podnoszące bezpieczeństwo, wpływające na obniżenie masy pojazdu a tym samym redukcję emisji CO2.

Nasza ambicja? Dostarczyć producentom samochodów najnowocześniejszych części i systemów dla rozwoju ekologicznego i w pełni skomunikowanego samochodu przyszłości.

Jako firma odpowiedzialna, Plastic Omnium przykłada szczególną uwagę do równouprawnienia i zapewnia równe traktowanie wszystkim aplikującym.

Przewiń do profilu firmy

Kontakt

Osoby polecone i/lub zainteresowane stanowiskiem prosimy o przesłanie CV do 03.01.2022 za pomocą przycisku Aplikuj.