Oferta pracy

Inżynier procesu montażu

SumiRiko Automotive Hose Sp. z o.o.O firmie

SumiRiko Automotive Hose Sp. z o.o.

Gabriela Narutowicza 61

Sosnowiec

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie nowych procesów technologicznych oraz produktów.

  • Prowadzenie prób technologicznych oraz definiowanie wymogów dla procesów produkcyjnych.

  • Wsparcie projektowania nowych stanowisk pracy wraz z oprzyrządowaniem.

  • Prowadzenie działań z zakresu ciągłego doskonalenia procesów technologicznych w celu zapewnienia ciągłości produkcji, wydajności oraz wymaganej jakości produktów.

  • Przygotowanie oraz prowadzenie dokumentacji i raportów w wyznaczonym obszarze zadań i odpowiedzialności.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne.

  • Przynajmniej 2 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej z branży motoryzacyjnej.

  • Znajomość procesu montażu.

  • Znajomość metod i technik produkcji, w tym narzędzi Lean Manufacturing.

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

  • Bardzo dobra znajomość aplikacji MS Office, w szczególności MS Excel.

  • Zdolności analityczne i umiejętność rozwiązywania problemów.

  • Samodzielność w działaniu, zorientowanie na cele.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie.

  • Prywatną opiekę medyczną i pakiet socjalny.

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.

  • Rynkowe wynagrodzenie.

  • Dobrą atmosferę pracy.

  • Dogodną lokalizację pracy (centrum Sosnowca).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

SumiRiko Automotive Hose Poland Sp. z o.o. to inwestycja japońskiego koncernu Sumitomo Riko, światowego lidera w zakresie produkcji wyrobów na potrzeby branży motoryzacyjnej.

Nowoczesny zakład, zlokalizowany w centrum Sosnowca produkuje przewody do układów paliwowych, klimatyzacji oraz jednostek napędowych.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy