Logo Pracuj.pl

Inżynier procesu

Bruss Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Mrągowo
    Mrągowo, warmińsko-mazurskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Efektywne wdrażanie nowych projektów
  • Rozwój i optymalizacja procesów produkcyjnych pod kątem ciągłej poprawy jakości i ekonomiki wytwarzanych produktów,
  • Wprowadzanie zmian technicznych
  • Uczestnictwo w opracowywaniu specyfikacji technicznych do maszyn i urządzeń.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Doświadczenie zawodowe we wdrażaniu nowych projektów (preferowana branża Automotive),
  • Znajomość technologii wtrysku tworzyw sztucznych (plastik, guma),
  • Mile widziana znajomość budowy form wtryskowych,
  • Umiejętność projektowania procesów technologicznych,
  • Dobra znajomość języka angielskiego (płynna komunikacja w mowie i piśmie),
  • Znajomość pakietu MS office,
  • Wielozadaniowość,
  • Myślenie przestrzenne

To oferujemy

  • Ciekawa i wymagająca praca z różnorodnymi zadaniami w międzynarodowej organizacji z branży Automotive
  • Bogaty pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych.
  • Innowacyjne i wysoce techniczne środowisko pracy u producenta produktów Premium;
  • Pozytywna, koleżeńska atmosfera w pracy, w działach ze szczupłymi strukturami;
  • Stałe zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie.

Bruss Polska Sp. z o.o.

SIŁĄ NAPĘDOWĄ NASZEGO PRZEDSIĘBIORSTWA SĄ NASI PRACOWNICY.

Do osiągnięcia stabilnego wzrostu niezbędny jest silny układ napędowy. Naszą siłę napędową stanowi zespół 2500 pracowników zatrudnionych na całym świecie. Otwartość na innowacyjne rozwiązania oraz gotowość do pełnego zaangażowania się w liczne projekty pozwala zaliczyć firmę BRUSS do grona firm będących w czołówce światowych dostawców precyzyjnych systemów i modułów uszczelniających dla branży samochodowej.

Inżynier procesu, Mrągowo