Logo Pracuj.pl

Inżynier procesu

Bruss Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Mrągowo, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Bruss Polska Sp. z o.o.

Giżycka 9

Mrągowo

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie nowych projektów i produktów,
  • Współpraca z innymi działami w zakresie rozwiązywania problemów,
  • Rozwój i optymalizacja procesów produkcyjnych pod kątem ciągłej poprawy jakości i ekonomiki wytwarzanych produktów,
  • Uczestnictwo w opracowywaniu specyfikacji technicznych do maszyn i urządzeń.

Nasze wymagania

  • Preferowane wykształcenie wyższe techniczne,
  • Atutem będzie doświadczenie we wdrażaniu nowych projektów,
  • Możliwość realizacji powierzonych projektów i nadzorowania projektów do ich zakończenia,
  • Umiejętności rozwiązywania problemów (5Why, Pareto, Ishikawa i podobne metody),
  • Znajomość języków: angielski na poziomie zaawansowanym,
  • Znajomość pakietu MS Office

Mile widziane

  • Znajomość norm IATF 16949 oraz ISO, APQP, VDA,
  • Znajomość budowy form wtryskowych i przetwórstwa tworzyw sztucznych.

To oferujemy

  • Ciekawa i wymagająca praca z różnorodnymi zadaniami w międzynarodowej organizacji z branży Automotive,
  • Bogaty pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
  • Innowacyjne i wysoce techniczne środowisko pracy u producenta produktów Premium,
  • Pozytywna atmosfera w pracy, w działach ze szczupłymi strukturami,
  • Stałe zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Dodatkowa premia świąteczna,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Korzystna oferta ubezpieczenia grupowego.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy

SIŁĄ NAPĘDOWĄ NASZEGO PRZEDSIĘBIORSTWA SĄ NASI PRACOWNICY.

Do osiągnięcia stabilnego wzrostu niezbędny jest silny układ napędowy. Naszą siłę napędową stanowi zespół 2500 pracowników zatrudnionych na całym świecie. Otwartość na innowacyjne rozwiązania oraz gotowość do pełnego zaangażowania się w liczne projekty pozwala zaliczyć firmę BRUSS do grona firm będących w czołówce światowych dostawców precyzyjnych systemów i modułów uszczelniających dla branży samochodowej.

Inżynier procesu, Giżycka 9, Mrągowo