Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier procesu

PROZON FUNDACJA OCHRONY KLIMATU

  • Mszczonów

    Mszczonów, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad rozruchem mechanicznym, ruchem regulacyjnym, ruchem testowym oraz regularną pracą innowacyjnej instalacji do regeneracji i rektyfikacji czynników chłodniczych

  • Nadzorowanie oraz wyznaczanie standardów procesu regeneracji i rektyfikacji czynników chłodniczych

  • Definiowanie i określanie parametrów technologicznych w procesie regeneracji i rektyfikacji czynników chłodniczych

  • Rekomendowanie optymalizacji i modyfikacji w procesie regeneracji i rektyfikacji czynników chłodniczych oraz ustawień maszyn

  • Obsługa innowacyjnych , zaawansowanych technologicznie maszyn do regeneracji i rektyfikacji czynników chłodniczych

  • Kontrola jakości produktów w ścisłej współpracy z Kierownikiem Laboratorium

  • Współpraca z innymi członkami zespołu dedykowanego do realizacji projektu unijnego z zakresu innowacyjnych metod regeneracji i rektyfikacji czynników chłodniczych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Doświadczenie w nadzorowaniu procesu produkcyjnego

  • Sukcesy we wdrażaniu usprawnień w nadzorowanych procesach produkcyjnych

  • Umiejętność efektywnej współpracy w zespole

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Analityczne myślenie oraz proaktywne podejście do realizacji zadań

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

  • Mobilność oraz otwartość do pracy w zakładzie produkcyjnym w Mszczonowie

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Premie roczne

  • Możliwość udziału w innowacyjnym na skalę światową przedsięwzięciu przy wdrażaniu nowej technologii regeneracji rektyfikacji czynników chłodniczych

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w niekorporacyjnym środowisku

  • Świadomość, że Twoja praca ma znaczenie dla świata