Oferta pracy

Inżynier procesu

Scanfil Poland Sp. z o.o.

  • Brzezińska 59, Mysłowice
    Mysłowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Brzezińska 59

Mysłowice

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzanie optymalnych pod względem technicznym oraz ekonomicznym metod i procesów w obszarze mechanicznym, w szczególności w zakresie procesów gięcia, wykrawania i nitowania, i/lub w obszarze lakierowania proszkowego (powłoki ochronne, malarskie, wykonywania badań powłok ciekłych, proszkowych)

  • Nadzór nad procesem produkcji w zakresie poprawności realizacji prac i przestrzegania standardów w swoim obszarze odpowiedzialności

  • Kontakt i współpraca z jednostkami zewnętrznymi (w tym certyfikacyjnymi), klientami i dostawcami w sprawach dotyczących dokumentacji i wymagań jakościowych

  • Analiza i szacowanie wykonalności nowych produktów oraz projektów ofertowanych przez firmę

  • Konsultacje techniczne i współpraca z działami: sprzedaży, produkcji i zakupów

  • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z produkcją

  • Inicjowanie i prowadzenie programów oraz działań optymalizacyjnych, w tym związanych ze zmianami layout obszaru oraz inwestycjami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Mile widziane doświadczenie w zakresie procesów gięcia na prasach krawędziowych, wykrawania, nitowania lub chęć rozwoju w tym zakresie

  • Mile widziane doświadczenie w zakresie lakierowania proszkowego (powłoki ochronne, malarskie, wykonywania badań powłok ciekłych, proszkowych)

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym, pozwalającym na swobodną komunikację werbalną i pisemną

  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing (5S, Kaizen, SMED)

  • Umiejętności analityczne, znajomość metod statystycznych i analiz procesów produkcyjnych

  • Umiejętność tworzenia instrukcji i szkolenia pracowników

  • Biegła obsługa komputera i programów [pakiet Ms Office, CAD/CAM (AutoCAD, SolidWorks), SAP/IFS]

To oferujemy

  • możliwość pracy w dynamicznym, pełnym wyzwań środowisku

  • międzynarodową atmosferę współpracy z różnymi branżami i liderami na rynku

  • pozytywną kulturę pracy, wspieraną przez nasze wartości i nastawienie

  • Benefity

  • międzynarodowe projekty

  • jasne kryteria dotyczące rozwoju i awansu

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • prywatna opieka medyczna w atrakcyjnej cenie

  • dofinansowanie do nauki języka angielskiego

  • dofinansowanie do karty sportowej lub biletów do kina

  • dodatki stażowe i jubileuszowe

  • system premiowy

  • system Kaizen

  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

  • szkolenia, certyfikacje, programy rozwojowe

  • pakiet socjalny ZFŚS (m.in. „wczasy pod gruszą”)

  • spotkania integracyjne

  • możliwość udziału w akcjach charytatywnych

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

weryfikacja CV

2

kontakt telefoniczny

3

rozmowa kwalifikacyjna

4

informacja zwrotna / oferta pracy

Dział Techniczny

Rozwijamy się bardzo dynamicznie jako jedna z wiodących fabryk w całej Grupie Scanfil. W związku z tym poszukujemy do naszych różnych działów nowych pracowników, o czym możesz się przekonać przeglądając nasze wszystkie oferty pracy.

Jednym z takich działów jest Dział Techniczny, w ramach którego funkcjonuje Zespół Inżynierii Procesu & Lean Manufacturing. Do struktur tego zespołu poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko Inżyniera procesu, który posiada doświadczenie w obszarze procesów mechanicznych (tj. procesy gięcia na prasach krawędziowych, wykrawania, nitowania) i/lub w zakresie malowania proszkowego.

Dołącz do drużyny Scanfil Poland Mysłowice!

Rozpocznij z nami nową podróż - dołącz do drużyny Scanfil Poland Mysłowice! Więcej o nas na stronie: https://careersmyslowice.scanfil.com/

Jako Scanfil Poland Mysłowice jesteśmy wykonawcą kontraktowym produkującym urządzenia oparte na metalowych obudowach i zintegrowanych systemach dla klientów reprezentujących różne gałęzie przemysłu.

Do sztandarowych produktów naszego zakładu należą m.in.: paczkomaty, bankomaty, pralki przemysłowe, aparatura medyczna, oczyszczacze powietrza, systemy urządzeń do segregacji i utylizacji opakowań zwrotnych.

Spełniamy wysokie wymagania biznesu EMS (Electronics Manufacturing Services) oraz normy z zakresów: bezpieczeństwa ISO 45001, jakości ISO 9001, wyrobów medycznych ISO 13485, środowiska 14001, spawalnictwa 3834.

Przewiń do profilu firmy