Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Procesu

NIDEC MOTORS & ACTUATORSO firmie

  • Skarbowa 36, Niepołomice
    Niepołomice, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

NIDEC MOTORS & ACTUATORS

Skarbowa 36

Niepołomice

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór na procesami technologicznymi (w tym specjalnymi) i instalacją produkcyjną,

  • Wdrażanie nowych produktów i uruchomianie produkcji seryjnej,

  • Zwiększanie efektywności istniejących procesów technologicznych poprzez: analizę przepływu, definiowanie i optymalizację parametrów procesu, likwidację przyczyn problemów jakościowych, standaryzację pracy, zapewnienie jakości wyrobów i ciągłe usprawnienia procesu,

  • Przygotowywanie instrukcji produkcyjnych i technologicznych oraz wprowadzanie ich poprzez szkolenia wewnętrzne,

  • Kontakty z dostawcami maszyn, narzędzi, elementów automatyki, usług projektowych i serwisowych,

  • Praca w zespole interdyscyplinarnym przy tworzeniu P-FMEA, diagramu przepływu i Control Planu,

  • Definiowanie działań korygujących dla procesów oraz nadzór przy ich wdrażaniu,

  • Współtworzenie systemu zarządzania jakością,

  • Udział w audytach klientów oraz analizach reklamacji,

  • Monitorowanie i analizowanie wskaźników produkcyjnych,

  • Udział we wdrażaniu nowych maszyn i linii produkcyjnych do produkcji,

  • Dzielenie się wiedzą i doświadczeniem z pozostałymi pracownikami.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek mechanika, budowa maszyn, automatyka),

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku Inżyniera Procesu w firmie produkcyjnej w branży motoryzacyjnej,

  • Znajomość programu AUTOCAD

  • Podstawowa znajomość procesów produkcyjnych,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Dobra znajomość języka angielskiego,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Dyspozycyjność.

To oferujemy

  • Bardzo dobre warunki pracy,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Pakiet świadczeń dodatkowych,

  • Zapewniamy parking.

  • Benefity

  • parking dla pracowników

  • pakiet świadczeń dodatkowych

  • możliwość rozwoju zawodowego

Jesteśmy częścią japońskiej Korporacji Nidec (www.nidec.com).

W związku z dynamicznym rozwojem polskiego oddziału firmy, specjalizującego się w produkcji silników elektrycznych dla przemysłu motoryzacyjnego, mieszczącego się w Niepołomicach k/Krakowa poszukujemy osoby na stanowisko Inżynier Procesu.

Przewiń do profilu firmy