Ta oferta pracy jest nieaktualna od 165 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Procesu - Nowe Uruchomienia

  • Świdnica, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 03.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    JAPOŃSKA FIRMA ZAJMUJĄCA SIĘ PRODUKCJĄ ELEMENTÓW Z TWORZYW SZTUCZNYCH
    DLA BRANŻY AUTOMOTIVE, W ZWIĄZKU Z DYNAMICZNYM ROZWOJEM

    poszukuje do fabryki w Świdnicy kandydatów do pracy na stanowisko:

    Miejsce pracy: Świdnica

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Kalkulacja nowych produktów
    • Analiza wykonalności, dobór maszyn i oprzyrządowania oraz projektowanie linii produkcyjnej dla nowych wyrobów
    • Analiza wymagań Klienta
    • Tworzenie specyfikacji
    • Nadzór nad konstrukcją nowych maszyn i urządzeń
    • Koordynacja działań w zakresie przygotowywania poszczególnych etapów uruchomienia
    • Odbiór maszyn u klienta
    • Przygotowanie dokumentacji procesowej i technologicznej
    • Przygotowywanie Layoutów pod nowe projekty
    • Kontrola realizacji budżetu i ustalonych terminów
    • Ścisła współpraca z działami produkcji, inżynieringu, jakości
    • Współpraca z zewnętrznymi firmami i dostawcami
    • Szkolenia pracowników produkcyjnych

    NASZE OCZEKIWANIA:

    • Wykształcenie wyższe techniczne ( preferowane kierunki: mechanika i budowa maszyn, mechatronika, zarządzanie i inżynieria produkcji itp.)
    • Doświadczenie z zakresu zarządzania projektami,
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i piśmie
    • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
    • Znajomość takich zagadnień jak: FMEA, Lean Manufacturing
    • Praktyczna znajomość pakietu MS Office, AutoCAD, Solid Works – obowiązkowo
    • Wielozadaniowość i umiejętność pracy w dynamicznym środowisku
    • Dyspozycyjność i elastyczność
    • Gotowość do wyjazdów służbowych
    • Cechy osobiste takie jak: umiejętność analitycznego myślenia, inicjatywa, kreatywność, samodzielność i zdolność szybkiego uczenia się
    • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie na analogicznym stanowisku w firmie produkcyjnej (preferowana branża motoryzacyjna)

    OFERUJEMY:

    • Szkolenia podnoszące kwalifikacje.
    • Program rozwoju zawodowego.
    • Dobrą atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku.
    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
    • Ubezpieczenie grupowe.
    • Prywatną opiekę medyczną.
    • Program Multisport.

    Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV w języku polskim,
    z zaznaczeniem nazwy stanowiska, za pomocą przycisku.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla ww. celów obecnej rekrutacji, w tym przeprowadzenia w jej ramach testów umiejętności, kompetencji i kwalifikacji kandydata, w szczególności testów językowych i kompetencyjnych oraz ewentualnego zatrudnienia lub podjęcia współpracy z Nifco Poland sp. z o.o. z siedzibą w Świdnicy, ul. Przemysłowa 41-43.”