Oferta pracy

Inżynier Procesu

Autoneum Poland

  • Nowogard

    Nowogard, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • nadzór i optymalizacja procesu produkcji;

  • koordynowanie działań związanych z nowymi projektami;

  • sporządzanie, zatwierdzanie, weryfikowanie i modyfikowanie dokumentacji techniczno – technologicznej;

  • wsparcie utrzymania ruchu w rozwiązywaniu problemów technicznych;

  • identyfikacja problemów i wdrażanie rozwiązań zapobiegawczych;

  • szkolenie pracowników z procesów technologicznych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne;

  • praktyczne umiejętności stosowania narzędzi Lean Manufacturing;

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację;

  • znajomość pakietu MS Office;

  • doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • kreatywność i zaangażowanie.

Mile widziane

  • znajomość języka niemieckiego.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • pracę w międzynarodowej firmie;

  • prywatną opiekę medyczną (Luxmed) dla pracownika z opcją rozszerzenia na rodzinę/partnera;

  • ubezpieczenie grupowe;

  • dofinansowanie do posiłków;

  • benefity związane z Funduszem Socjalnym: dofinasowanie do wypoczynku Pracownika i jego dzieci, kartę MultiSport, karty przedpłacone, paczki, bilety do kina itp.;

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje – możliwość zagranicznych podróży służbowych;

  • pracę w energicznym zespole, gdzie razem tworzymy przyszłość branży motoryzacyjnej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka szkolna

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • dofinansowanie posiłków

Dokumenty aplikacyjne prosimy nadsyłać poprzez przycisk „Aplikuj”

www.autoneum.com

Autoneum jest globalnym i technologicznym liderem w dziedzinie rozwiązań do zarządzania akustyką i termiką w pojazdach. Jako partner producentów pojazdów osobowych na całym świecie, Autoneum dostarcza wielofunkcyjne komponenty i technologie do ochrony przed hałasem i ciepłem, tym samym podnosząc komfort i wartość pojazdu. Opierając się na wieloletnim doświadczeniu i unikalnej wiedzy technologicznej, Autoneum opracowuje i produkuje systemy i komponenty do komory silnika, podwozia, podłogi i nadwozia pojazdów.

Klienci Autoneum to wiodący producenci samochodów na głównych rynkach Europy, Ameryki Północnej, Ameryki Południowej i Azji. Globalna obecność i bycie blisko klienta jest nie tylko kluczowym czynnikiem sukcesu, ale także zasadniczą przewagą konkurencyjną. W związku z tym firma, której główna siedziba mieści się w Winterthur w Szwajcarii, obsługuje i prowadzi badania i rozwój na skalę globalną: Autoneum jest reprezentowane w około 50 lokalizacjach, w ponad 20 krajach i zatrudnia na całym świecie ponad 11 000 pracowników.

Przewiń do profilu firmy