Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Procesu

  • Nowogard, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 29.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    www.autoneum.com

    Autoneum jest globalnym i technologicznym liderem w dziedzinie rozwiązań do zarządzania akustyką i termiką w pojazdach. Jako partner producentów pojazdów osobowych na całym świecie, Autoneum dostarcza wielofunkcyjne komponenty i technologie do ochrony przed hałasem i ciepłem, tym samym podnosząc komfort i wartość pojazdu. Opierając się na wieloletnim doświadczeniu i unikalnej wiedzy technologicznej, Autoneum opracowuje i produkuje systemy i komponenty do komory silnika, podwozia, podłogi i nadwozia pojazdów.

    Klienci Autoneum to wiodący producenci samochodów na głównych rynkach Europy, Ameryki Północnej, Ameryki Południowej i Azji. Globalna obecność i bycie blisko klienta jest nie tylko kluczowym czynnikiem sukcesu, ale także zasadniczą przewagą konkurencyjną. W związku z tym firma, której główna siedziba mieści się w Winterthur w Szwajcarii, obsługuje i prowadzi badania i rozwój na skalę globalną: Autoneum jest reprezentowane w około 50 lokalizacjach, w ponad 20 krajach i zatrudnia na całym świecie ponad 11 000 pracowników.

    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Nowogard

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne;
    • praktyczne umiejętności stosowania narzędzi Lean Manufacturing;
    • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację;
    • znajomość języka niemieckiego (mile widziana);
    • znajomość pakietu MS Office;
    • doświadczenie na podobnym stanowisku;
    • kreatywność i zaangażowanie.

    Zakres obowiązków:

    • nadzór i optymalizacja procesu produkcji;
    • koordynowanie działań związanych z nowymi projektami;
    • sporządzanie, zatwierdzanie, weryfikowanie i modyfikowanie dokumentacji techniczno – technologicznej;
    • wsparcie utrzymania ruchu w rozwiązywaniu problemów technicznych;
    • identyfikacja problemów i wdrażanie rozwiązań zapobiegawczych;
    • szkolenie pracowników z procesów technologicznych.

    Oferujemy:

    • przyjazną atmosferę pracy;
    • stabilność zatrudnienia;
    • możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku;
    • atrakcyjne warunki zatrudnienia;
    • dodatkowe świadczenia: bezpłatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do posiłków i wypoczynku, dofinansowane do karty sportowej, szkolenia techniczne i językowe, inne świadczenia z funduszu socjalnego.

    Dokumenty aplikacyjne prosimy nadsyłać poprzez przycisk „Aplikuj”

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)”.