Oferta pracy

Inżynier Procesu - Nowy Zakład Elektroniki

ZF Group

  • Częstochowa

    Częstochowa, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Implementacja, uruchamianie nowych procesów technologicznych oraz współpraca z dostawcami z USA, Chin;

  • Rozwój produktu, współpraca z między narodowym środowiskiem inżynierów z ZF;

  • Analiza, optymalizacja procesów, przygotowywanie standardów, procedur, metod i instrukcji procesów produkcyjnych;

  • Udział w przygotowaniu dokumentacji PFMEA/CP/FC;

  • Wdrażanie zmian inżynieryjnych wyrobów, procesów, oprogramowania maszyn oraz szkolenie operatorów z obsługi maszyn i urządzeń.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (Mechanika i Budowa Maszyn, Automatyka i Robotyka i pokrewne);

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dużym atutem;

  • Znajomość dobrej praktyki inżynieryjnej związanej z rozwojem, wdrożeniem oraz utrzymaniem produkcji seryjnej;

  • Dobra znajomość języka angielskiego;

  • Analityczny sposób myślenia, kreatywne podejście do rozwiązywania problemów, wysokie umiejętności komunikacyjne oraz otwartość na podróże służbowe;

  • Doświadczenie w obsłudze procesów mokrych (Conformal Coating , Underfill) oraz depanelizacji będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Pracę w innowacyjnym i zaawansowanym technologicznie środowisku w branży motoryzacyjnej;

  • Szkolenia wspierające rozwój zawodowy;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • System benefitów;

  • Prywatną opiekę medyczną.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

  • pakiet relokacyjny