Oferta pracy

Inżynier procesu NPI

TPV Displays Polska Sp. z o.o.O firmie

TPV Displays Polska Sp. z o.o.

Złotego Smoka 9

Gorzów Wielkopolski

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie dokumentacji dla prób technologicznych,

  • Wdrażanie i optymalizacja nowych procesów technologicznych,

  • Analizowanie, oraz wdrażanie rozwiązań poprawiających jakość produkowanych wyrobów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki techniczne,

  • Znajomość zagadnień związanych z Lean Manufacturing,

  • Znajomość zagadnień związanych z TQM,

  • Obsługa komputera oraz znajomość pakietu MS Office na poziomie min. średnio-zaawansowanym,

  • Mile widziana znajomość z zakresu balansowania i optymalizacji procesów produkcyjnych,

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku bądź stanowisku inżyniera jakości będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • możliwość wykazania się własną inicjatywą

  • przyjazne środowisko pracy i dobrą atmosferę pracy

  • pracę w międzynarodowym środowisku o wysokich standardach organizacyjnych

  • prywatną opiekę medyczną