Oferta pracy

Inżynier procesu (NPI/IE)

TPV Displays Polska Sp. z o.o.O firmie

TPV Displays Polska Sp. z o.o.

Złotego Smoka 9

Gorzów Wielkopolski

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja procesu wdrażania nowych produktów;

  • Opracowywanie, wdrażanie, optymalizacja procesów technologicznych;

  • Opracowywanie dokumentacji technicznej;

  • Rozwiązywanie problemów z zakresu produktu;

  • Współpraca z innymi działami w celu zagwarantowania produktu o jak najlepszej jakości oraz szybkiego rozwiązywania problemów z pogranicza produktu, procesu i testów;

  • Szkolenie specjalistów, operatorów oraz innych pracowników w zakresie nowych produktów, procesów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe preferowane kierunki techniczne;

  • Znajomość zagadnień związanych z Lean Manufacturing;

  • Znajomość zagadnień związanych z TQM;

  • Obsługa komputera oraz znajomość pakietu MS Office na poziomie min. średnio-zaawansowanym;

  • Praktyczna wiedza z zakresu balansowania i optymalizacji procesów produkcyjnych;

  • Minimum 3-4 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

  • Umiejętność pracy zespołowej i skutecznej realizacji celów.

To oferujemy

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej firmie;

  • Wsparcie merytoryczne i szkoleniowe;

  • Możliwość rozwoju.