Logo Pracuj.pl

Inżynier Procesu

Ruukki Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Oborniki
    Oborniki, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Dbałość o stan techniczny linii montażowych;
  • Tworzenie dokumentacji technicznej prowadzonych projektów.
  • Wprowadzanie zmian i udoskonaleń poprawiających wydajność produkcji;
  • Ścisły kontakt z produkcją oraz poszukiwanie metod optymalizacji i sprawnego funkcjonowania procesu produkcji;
  • Inicjowanie i prowadzenie projektów zmierzających do poprawy wydajności linii produkcyjnych, w tym projektowanie maszyn i urządzeń na liniach.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: mechanika i budowa maszyn);
  • Doświadczenie w tworzeniu i prowadzeniu projektów technicznych, wdrażaniu usprawnień, konstrukcji maszyn;
  • Doświadczenie z procesami profilowania i kształtowania blach;
  • Bardzo dobrej umiejętność projektowania w AutoCad;
  • Znajomości oprogramowania MS Office;
  • Zdolności analitycznych, umiejętności rozwiązywania problemów i współpracy w zespole;
  • Znajomości podstawowych zagadnień z zakresu: mechaniki, pneumatyki i hydrauliki.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej.

To oferujemy

  • Interesującą pracę w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Wynagrodzenie odpowiadające zakresowi obowiązków i osiąganym wynikom pracy;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Pakiet socjalny, prywatną opiekę medyczną Lux Med, Multisport.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne

Inżynier Procesu, Oborniki