Oferta pracy

Inżynier Procesu Obróbki Skrawania

ZF GroupO firmie

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Doskonalenie i standaryzacja najlepszych rozwiązań w procesie

  • Prowadzenie FMEA procesu

  • Współudział przy analizach wydajnościowych, analiza dokumentacji technicznej oraz wsparcie zespołu nowych uruchomień

  • Aktywny udział w działaniach mających na celu analizę przyczyn i uniemożliwienie powtarzania się problemów

  • Analiza możliwości skracania czasów cyklu oraz opracowywanie standardów pracy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe - preferowane techniczne

  • Min 2 lata doświadczenia w dziale produkcji / technicznym na stanowisku inżyniera procesu w obszarze związanym z obróbką skrawaniem (wiórową oraz ścierną)

  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego

  • Umiejętność programowania maszyny w językach CNC G-Code i/lub CNC FANUC Code oraz doboru mocowań i narzędzi obróbkowych (frezy / wiertła / gwintowniki / ściernice)

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego oraz metodologii PFMEA

  • Znajomość wpływu obróbki cieplnej na geometrię obrabianych detali – mile widziana

To oferujemy

  • Kontakt z najnowszymi technologiami branży Automotive oraz możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji w międzynarodowej korporacji

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Rozbudowany system szkoleń

  • System benefitów

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku