Oferta pracy

Inżynier procesu – obszar formowania wtryskowego

Kongsberg Automotive Sp. z o.o.

  • Pruszków

    Pruszków, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie specyfikacji maszyn, urządzeń, narzędzi - integrujących wymagania klienta z wymaganiami technicznymi oraz spełniającymi normy i standardy korporacyjne.

  • Wsparcie techniczne i koordynacja projektowania oraz budowy nowych narzędzi i urządzeń we współpracy z działami zewnętrznymi (R&D czy dział zakupów) oraz producentami form wtryskowych.

  • Współpraca z działem zakupów i dostawcami maszyn w celu zamówienia, uruchomienia i odbioru maszyn oraz oprzyrządowania.

  • Nadzór na procesami produkcyjnymi z uwzględnieniem SPC.

  • Przygotowywanie dokumentacji technologicznej zgodnie z wymaganiami procesowymi i produktowymi dla nowych maszyn, urządzeń i procesów.

  • Wdrażanie zmian inżynierskich w zakresie nowych procesów, narzędzi itp.

  • Tworzenie oraz nadzór nad dokumentacją systemową i stanowiskową (BOM, routing, PFMEA, Flow Chart, I=instrukcje robocze itp.).

  • Wdrążanie nowych maszyn oraz urządzeń z uwzględnieniem wszystkich uwarunkowań - przepływu materiałów, aspektów ludzkich, wpływu na środowisko, itp..

  • Zapewnienie technicznego wsparcia i szkolenia dla pracowników działów produkcji, utrzymania ruchu i jakości.

  • Zapewnienie ciągłości produkcji pod kątem technologicznym.

  • Inicjowanie i wdrażanie usprawnień w istniejących procesach formowania wtryskowego (OEE, FTQ, produktywność, Scrap Rate, czas przezbrojeń).

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne min. inżynierskie, pożądane kierunki: inżynieria materiałowa.

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym (przemysł motoryzacyjny będzie atutem).

  • Atutem będzie również doświadczenie w przeniesieniu produkcji.

  • Dobra umiejętność czytania dokumentacji technicznej.

  • Praktyczna znajomość procesów termoplastycznych (Injection Molding) oraz narzędzi SPC, FMEA, Six Sigma, CAD, Lean, MTM.

  • Bardzo dobre zdolności komunikacji i współpracy zespołowej.

  • Samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy, proaktywność.

  • Znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (B2).

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży automotive, w przyjaznym i wspierającym zespole profesjonalistów.

  • Wyzwania i możliwości realizacji własnych pomysłów oraz rozwój zawodowy.

  • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności, poszerzania kompetencji.

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, w tym możliwość uczestniczenia w kursie języka angielskiego lub niemieckiego.

  • Opiekę medyczną.

  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na życie.

  • Kartę Multisport.

  • Dofinansowanie do posiłków.

  • Bezpłatny parking.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • bony żywieniowe

Kongsberg Automotive provides world-class products to the global vehicle industry. Our products enhance the driving experience, making it safer, more comfortable and sustainable. With revenues of approx. EUR 1.1 billion and approximately 11.500 employees in 19 countries, Kongsberg Automotive is truly a global supplier. The company is headquartered in Zürich, Switzerland and has more than 25 production facilities worldwide. The product portfolio includes seat comfort systems, driver and motion control systems, fluid assemblies, and industrial driver interface products developed for global vehicle manufacturers.

Przewiń do profilu firmy