Oferta pracy

Inżynier Procesu (obszar montażu)

GKN Driveline Polska Sp. z o.o.

  • Krzywoustego 31g, Oleśnica
    Oleśnica, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Krzywoustego 31g

Oleśnica

Twój zakres obowiązków

  • analiza techniczna procesów technologicznych wykorzystywanych w GKN Driveline;

  • wsparcie techniczne produkcji w udoskonalaniu istniejących, zatwierdzonych procesów;

  • specyfikowanie maszyn, urządzeń, środków kontrolno-pomiarowych oraz zapewnienie ich planowego uruchomienia wraz z dokonywaniem ich odbiorów;

  • uczestniczenie w tworzeniu planów rozwojowych z uwzględnieniem najnowszych technologii;

  • opracowywanie (modyfikowanie) parametrów maszyn i procesów;

  • tworzenie dokumentacji FMEA / technologicznej;

  • przygotowanie dokumentacji „CAPEX” oraz nadzorowanie budżetu inwestycyjnego;

  • przegląd dokumentacji konstrukcyjnej wyrobów pod względem ich wykonalności technicznej;

  • partycypowanie w procesie NBA (analizy możliwości produkcyjnych, szacowania czasów wytworzenia oraz kosztów maszyn niezbędnych do produkcji);

  • współpracowanie z dostawcami maszyn i urządzeń.

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne, mile widziane wyższe;

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;

  • znajomość podstaw FMEA będzie dodatkowym atutem;

  • zaawansowana znajomość programów MS Office oraz AutoCad;

  • umiejętność czytania rysunków technicznych;

  • otwartość na nowości techniczne.

Mile widziane

  • doświadczenie w dziale inżynierii produkcji;

To oferujemy

  • Pracowniczy program emerytalny

  • Dofinansowanie aktywności sportowej

  • Prywatna opieka medyczna

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Swoboda w wyborze benefitów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Jesteśmy producentem półosi, wałów napędowych oraz komponentów niezbędnych do ich wytworzenia. Nasza fabryki znajdują się w Oleśnicy, są największe oraz najnowocześniejsze w regionie. Codziennie wkładamy wiele pracy, aby nasza firma była nowoczesna i przyjazna naszym pracownikom.

Przewiń do profilu firmy